در حالی که بازیکنان منتظر در چهار تیم فیلمهای معاملات که فرستاده Mookie بتی به داجرز بازیکنان ارتباط است خواستار MLB خواستار قطعنامه با بهار آموزش تقریبا آماده برای شروع.

“پیشنهادی برای معاملات بین داجرز Red Sox, دوقلو و فرشتگان نیاز به حل و فصل شود بدون تاخیر بیشتر” Tony Clark, بازیکنان مدیر انجمن در بیانیه ای گفت. “حوادث این هفته گذشته ناعادلانه قرار دادن چند بازیکن از زندگی در یک حالت برزخ است. غیر اخلاقی نشت اطلاعات پزشکی و همچنین انحراف از حقوق و دستمزد فرآیند داوری به عنوان ادامه یادآوری است که اغلب بازیکنان در حال درمان به عنوان کالا توسط کسانی که در حال اجرا بازی.”

در روز سه شنبه داجرز Red Sox و دوقلوها در یک توافق سه طرفه مقابله که فرستاده بوستون ستاره بتی و پارچ دیوید قیمت به داجرز لس آنجلس استارت Kenta Maeda به دوقلوها و outfielder الکس Verdugo و تبادل چشم انداز Brusdar Graterol به Red Sox. داجرز پس از آن خواهد کشتی outfielder Joc Pederson و پارچ راس نورسته به فرشتگان در ازای infielder لوئیس Rengifo.

اما قبل از معاملات ساخته شد, رسمی, Red Sox رشد نگران Graterol را medicals. آنها به نوبه خود می خواستم بیشتر در بازگشت از دوقلوها که نمی سپاسگزارم. در ضمن Pederson او داوری شنوایی با داجرز این تیم است که تصمیم گرفته بود به او حرکت می کند به زیر مالیات لوکس آستانه. او از دست شنوایی و را $7.75 میلیون در این سال به جای $9.5 میلیون كردم.

در ضمن همانطور که از جمعه شب هیچ چیز تصمیم گرفته شده است. بازیکنان هنوز در برزخ است. کلارک با این حال هل دادن وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی