لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه که آنها به طور کامل همکاری با لیگ با توجه به Houston Astros’ ثبت نام-سرقت پس از بررسی کمیسیون راب مانفرد گفت: MLB و اتحادیه توافق کرده که برای بازیکن ایمنی برای جلوگیری از بن بست.

“هر گونه پیشنهاد که انجمن موفق به همکاری با کمیساریای تحقیقات مسدود بررسی و یا در غیر این صورت در زمان و موقعیت است که منجر به بن بست … کاملا نادرست است.

“ما در عمل به حمایت از حقوق اعضای ما به عنوان تعهد ما تحت قانون است.”

قبلا کمیسر راب مانفرد نشان داد به خبرنگاران در اسکاتسدیل, Ariz., این روند که در لیگ های مورد استفاده در اداره بررسی است. مانفرد گفت: او در ابتدا گفت: بازیکنان ارتباط است که لیگ را نمی رد انضباط بازیکنان, اما گفت که او مقاومت مواجه از اتحادیه.

“اتحادیه نشان داد به ما که خواهد بود یک مشکل” مانفرد به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “ما رفت و برگشت و به آنها پیشنهاد ما را از یک لیست اولیه از مردم — بازیکنان — که ما را به اعطای مصونیت به حفظ توانایی ما به نظم و انضباط بازیکنان دیگر. و اتحادیه آمد و گفت که بازیکنان خواهد همکاری تنها در صورتی وجود دارد پتو ایمنی. چون ما در یک بیت از یک بن بست ما می دانستیم که ما نیاز به بازیکن شاهد توافق کردیم که ایمنی توافق است.”

مانفرد همچنین گفت که لیگ را نمی اند تا آنجا که در تحقیقات خود در صورتی که رسیدن به توافق با اتحادیه.

“اجازه بدهید من روشن — ما نمی خواهد را بدست جایی که ما از نظر درک حقایق یادگیری حقایق و افشای حقایق, اگر ما تا به حال رسیده است که توافق,” او گفت:. “من نه اینکه انتقادی از هر کسی. اما واقعیت این است که این اتحادیه می خواستم ایمنی توافق برای محافظت از اعضای خود را. و این که چگونه ما وجود دارد.”

این مسئله ای است که به طور بالقوه می تواند تقسیم اعضای اتحادیه به عنوان بسیاری از بازیکنان و ستاره مانند مایک ماهی قزل آلا و هارون قاضی را پاره پاره آستروس برای فریب داد.

“این یک محوری برای بازی ما و این بسیار مهم مسائل” با توجه به این اتحادیه ، “چگونه احزاب رسیدگی به چند هفته آینده به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار آنچه ما بازی به نظر می رسد برای چند دهه. این فرصت در حال حاضر برای ایجاد یک مسیر جدید رو به جلو است.”

پیش از این کمیسیون نیز مجبور به عذرخواهي شد برای تماس با جهان سری تروفی یک “قطعه ای از فلز است.”

“در تلاش برای ایجاد یک لفظی نقطه من با اشاره به مسابقات جهانی جایزه در یک بی احترامی راه است. … آن را یک اشتباه بود به آنچه من گفت:” مانفرد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی