MLB در آریزونا راه اندازی مجدد چشم انداز مملو از لجستیکی کابوس

MLB مقامات روز دوشنبه ترسیم شده برای اولین بار به بازیکنان ارتباط یک چشم انداز از دوباره شروع بهار اول آموزش در ماه مه و پس از آن آغاز یک فصل و چند هفته بعد با تمام آموزش ها و بازی های انجام شده منحصرا در آریزونا با جمعیت.

آسوشیتد پرس و ESPN برای اولین بار به طرح جزئیات اما مقامات کمیساریای اتاق کار تیم مدیران و اتحادیه های کارکنان هشدار داد این طرح در مراحل ابتدایی است و نه در آغوش توسط هر دو طرف به عنوان انجیل و در عین حال و در مواجهه با بسیاری از موانع لجستیک و مالی و نیروی انسانی و اخذ مجوز از پزشکی و موسسات دولتی.

MLB قرار داده و از رئیس جمهوری که گفته است “به طور فعال با توجه به متعدد احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد بازی برای شروع یک بار سلامت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.” این بیانیه اذعان کرد یک زبان برنامه به عنوان یک امکان بلکه دقیق عناصر شده اند و رسمی و نه شده است وجود دارد با تایید مقامات از دولت و جامعه پزشکی و یا بازیکنان ارتباط در این طرح است.

چه سوخت انرژی در پشت یک locale طرح نگرانی های هر دو مدیریت و بازیکنان که بازی به طور گسترده در سراسر کشور در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس غیر ممکن خواهد بود. بنابراین آنچه که ممکن است در بازی MLB و بازیکنان خود را برای بازی در یک منطقه مانند آریزونا و منزوی کردن پرسنل مورد نیاز برای این کار را به عنوان آنجا که ممکن است به طور بالقوه برای ماه — و یا نه در همه.

به عنوان یک فرد مطلع در این طرح گفت: “آن ناقص است. آن را ممکن است غیر ممکن است. اما ما باید با مطالعه این کار را در هر راه ممکن است به دلیل آن می تواند یک برنامه مثل این و یا بدون بیس بال در سال 2020 است.”

موانع هر چند مهم هستند و بسیاری از. در اینجا چند کلید که:

— چه سیگنال و از آن علمی پزشکی حرفه ای آن را برای لیگ به آن می گویند این را امتحان کنید و سپس برای بازیکنان و مربیان و هر چه کارکنان مورد نیاز است برای بازگشت مرتبه? چه اتفاقی می افتد اگر یک بلوک از بازیکنان می گویند فیلیز یا فرشتگان حاضر به عقب می آیند تا زمانی که یک واکسن است که به ارمغان می آورد شانس تماس با این coronavirus به نزدیک صفر ؟

— چگونه بازیکنان پرداخت می شود? اگر وجود دارد هیچ دروازه رسید جعبه لوکس امتیازات پارکینگ و…. MLB خواهد شد از دست دادن مقدار قابل توجهی از درآمد خود را برای این فصل است. برخی از آن می تواند ساخته شده تا اگر شبکه های تلویزیونی — گرسنه برای زنده ورزشی دوباره — ارائه پرداخت های اضافی برای نشان دادن تعداد بیشتری از بازی ها. هنوز صاحبان روبرو هستند و ضرر قابل توجهی هم در راه است.

یکی رسمی باشگاه گفت: “می گویند یک تیم در حال از دست دادن 70 میلیون دلار در این سال و به بازی آن را از دست دادن یکی دیگر از 10 میلیون دلار به 20 میلیون دلار بدون طرفداران و تمام است که می آید که چرا آنها تصویب این طرح بدون بازیکنان در نظر گرفتن یک برش؟” برعکس بازیکن می تواند استدلال می کنند که با بازگشت زودتر از بعد آنها در حال بازی یک ریسک/پاداش بازی برای کمک به این موسسه و باید به قربانی پرداخت.

MLB و اتحادیه در حال حاضر توافق بر یک برنامه است که به $170 میلیون به 40-man فهرست بازیکنان طریق ممکن است. اما ترتیب است که برای بیش از است که بدون بازی. به عنوان مخالف به NBA و NHL بازیکنان که تا به حال دریافت بخش عمده ای از آنها 2020 حقوق زیرا تا چه حد خود را فصل به فصل رفته اند در حال حاضر MLB بازیکن را نمی خواهد در این وضعیت است. به عنوان یک فرد مطلع در این برنامه گفت: “این می تواند به پایین آمدن به که چگونه بسیاری از بازیکنان در حال حاضر به پذیرفتن پر-در — خالی, 35, 40, 50, 60 درصد از حقوق خود را یا صفر بقیه راه است.”

— چه درصدی از ریسک قابل قبول است? آن است که رفتن به صفر است. وجود دارد در حال رفتن به یک واکسن در ماه آینده. شاید وجود خواهد داشت و گسترده تر تست و یا درک بهتر از که در حال حاضر ایمنی بدن و چه کسی نیست. اما این هنوز هم مستلزم قرار دادن تعداد زیادی از مردم در یک مکان در یک زمان — و نه فقط بازیکنان. نیاز است که مربیان, داوران, تلویزیون خدمه زمینه خدمه محل باشگاه وانجمن مسئولین و پزشکان و مربیان تمرین متخصصان است. هر کس باید به تغذیه می شود و قرار دارد و تبدیل از یک مکان به مکان دیگر را وادار همیشه در استخر وسیع تری از مخاطب.

همه می توانند از این مردم جدا ماندن از دیگران است ؟

وجود دارد چند بازیکن برای مثال با دیابت است. بازیکنان و مربیان و داوران با زمینه مسائل مربوط به سلامت بود گفت: نه به شرکت به این دلیل که آنها بیشتر در معرض خطر coronavirus و نتایج بد?

یک بازیکن نماینده گفت: “وجود دارد قابل توجهی پزشکی و عملی با چالش های پیش رو در کل این چیز. هر کس می خواهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است اما تنها در این نقطه است که سلامت و ایمنی هستند به اندازه کافی محافظت می شود.”

چگونه بسیاری از مردم را موافق آنچه در “کافی” به معنی?

— چه اتفاقی می افتد اگر یک بازیکن, مربی, باشگاه وانجمن همراه و غیره. تست مثبت برای حذف. می کند که نیروی یک تیم گسترده قرنطینه و در نتیجه خاموش شدن این ورزش دوباره ؟ پس از همه, اگر, می گویند یانکی ها نیاز به قرنطینه دیگر 29 تیم نمی تواند نگه داشتن بازی بدون آنها.

است که چرا MLB است درخواست خود را پزشکی/علمی مشاوران می تواند کسی که تست مثبت بود قرنطینه و بقیه تیم در ادامه بازی زیر حتی بیشتر ناظر به ارزیابی پزشکی? تیم بعد از همه استفاده می شود به نیاز به قرار دادن بازیکنان در مجروح فهرست تمام وقت. اما زمانی که یک بازیکن رگ به رگ شدن مچ پا خود را, به عنوان مثال, آن است نه مسری است و نه کشنده به او و یا دیگران. اگر کسی در ارتباط با این سرمایه گذاری از قرار دادن در بازی هم بسیار بیمار یا — بدتر — درگذشت آنچه را که تصمیم به بازگشت به نگاه مانند? دوباره شانس برای رسیدن به صفر خطر اینجا نیست. چقدر در معرض خطر و آسیب احتمالی به شهرت لیگ مایل به را ؟

پاسخ این است که حداقل برخی از. MLB به رسمیت می شناسد که اگر آن را می توانید برای اولین بار میان ورزش لیگ وجود دارد بالقوه باقی مانده مزایای هر دو monetarily و در تصویر در کمک به این کشور به طور بالقوه بیشتر احساس عادی دوباره.

— که در آن تیم ها بازی کرد ؟ وجود دارد 10 بهار امکانات آموزش در آریزونا مسکن 15 تیم (پنج باشگاه به اشتراک گذاری یک مرکز) به علاوه دایاموند’ تعقیب زمینه به علاوه برخی از دانشگاه/کالج/کالج کاربر است که به طور بالقوه مناسب استادیوم ها از جمله دانشگاه ایالتی آریزونا و گراند کانیون دانشگاه.

MLB Arizona Diamondbacks Chase Field
ترک تعقیب زمینه در مارس 26, آنچه قرار بود روز افتتاحیه.گتی ایماژ

اما فکر می کنم تعداد زیادی از مردم آن را به 15-ish زمینه prepped روزانه برای بیس بال. اگر این می رود برای ماه فکر می کنم در طول روز گرما در آریزونا تبدیل شدن به یک عامل است. و فکر می کنم مورد چقدر دولتی و عمومی پوش بک می توان به افزایش خطر به نام بازی بیس بال. هیچ برنامه ای در حال رفتن به نزدیک 100 درصد تایید.

— چه مدت طول خواهد بازیکنان و کادر تحمل جدا شدن از خانواده خود را? فقط چگونه جدا شده, جدا شده است و برای چه مدت ؟ فقط فکر می کنم از این مثال: Gerrit کول و همسرش امی در حال انتظار اولین فرزند خود را در ماه ژوئن. می توانید کول بازگشت به همسرش که برای تولد? اگر او نمی خواهد او را به قرنطینه به مدت دو هفته زمانی که او می آید ؟ ضرب که توسط بسیاری از بازیکنان موقعیت های مشابه برای تولد مجالس ترحیم و فقط به طور کلی نیاز به نزدیکی به عزیزان.

— آنچه که در تصاویر برای رفتن به ؟ بله بسیاری از آن مثبت است فقط داشتن بازی دوباره. اما به یاد داشته باشید این است که یک ورزش است که در آن — در میان چیزهای دیگر — وجود دارد بسیاری از لیسیدن انگشتان تف و برای رسیدن به برخی از عرق به گرفتن بهتر است. توپ به اشتراک گذاشته شده است. کسی که به بلند کردن و تمیز کردن لباس. همه از این خواهد بود درست است اگر MLB شد بازی به طور گسترده ای در سایت آشنا. اما آن را تبدیل به حتی بیشتر مربوط هر زمان که آنها سعی کنید به بازی بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>