MLB را coronavirus توافق برگ یک سوال بدون جواب

بخش دشوار است.

در حال حاضر می آید بخشی از سختی — بدانند که چه نوع از فصل می تواند بود اگر وجود دارد در واقع رفتن به لیگ برتر نجومی در سال 2020 است.

MLB و بازیکنان ارتباط نهایی شدن توافق در مورد مسائل است که نیاز به توجه فوری ویژه چگونه و اگر بازیکنان خواهد پرداخت و اینکه آیا آنها می خواهم به دریافت خدمات تحت انواع حالات از جمله بازی های انجام شده در سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اتحادیه تصویب توافقنامه پنج شنبه شب در یک کنفرانس تلفن است که تا به حال تمام 30 بازیکن تکرار و رو به بالا از 100 بازیکن در همه. 30 MLB صاحبان به اتفاق آرا تصویب جمعه در یک ظهر کنفرانس تماس بگیرید.

این اتحادیه دریافت کلید آن امتیازی که بازیکنان را از دریافت خدمات تحت هر سناریو از جمله اگر وجود دارد هیچ بازی در سال 2020 است. اگر که رخ می دهد بازیکنان خواهد بود و اعتبار برای سال 2020 همان زمان سرویس که در سال 2019 که — در میان چیزهای دیگر — آیا فارغ التحصیل زمان راه رفتن-سال بازیکنان مانند Mookie بتی, J. T. Realmuto, James Paxton and Marcus بود به آژانس.

MLB کلیدی بود جریان نقدی و نه مایل به پرداخت بیش از حد زمانی که هیچ درآمد در آینده است. بنابراین معامله بین دو طرف خواستار $170 میلیون پرداخت از MLB-40 مرد فهرستی از بازیکنان پوشش دو ماه و نه چیزی بیشتر اگر هیچ بازی هستند. که موجب صرفه جویی صاحبان تقریبا همه تقریبا 4 میلیارد دلار در حقوق است که می شده اند به علت در سال 2020 است. به علاوه در حال حاضر وجود دارد یک تضمین است که این اتحادیه نمی خواهد شکایت برای پرداخت اگر هیچ چیز بیشتر چک می آیند با هیچ بازی.

MLB همچنین می خواستم مناسب برای پاک کردن پیش نویس حداقل در این سال به عنوان یک راه برای صرفه جویی بیشتر است. دو طرف توافق کردند که پیش نویس برگزار خواهد شد بعد از 20 ژوئیه و کمیساریای حق دارد که برای کاهش آن از 40 دور به پنج اگر MLB بنابراین تصمیم می گیرد. وجود دارد نیز محدودیت های مالی قرار داده در این پیش نویس بین المللی و نشانه.

چه خطاب شد تنها در پهن و جزئیات خوب بود چه در مورد مختصر از فصل به طور منظم — اگر چنین چیزی می تواند ایفا کرده است. وجود دارد یک ایمان خوب درک است که دو طرف تلاش خواهد بود به بازی به عنوان بسیاری از بازی فصل به عنوان امکان پذیر است. بازیکنان پرداخت می شود و بر اساس آن بازی. و MLB بالاترین درآمد دوره در طول تابستان و پس از مدرسه اجازه می دهد تا.

وجود دارد یک راه طولانی از اینجا به بازی. این توافق شامل یک وعده برای شروع بلافاصله بحث در مورد شتاب بهار, آموزش, برنامه, تقسیم doubleheaders به صورت فصل به طور منظم گسترش فهرست اسامی بالقوه بین بردن همه ستاره بازی و گسترش فصل به طور منظم به ماه اکتبر است. این فصل به طور منظم با توجه به پایان سپتامبر. 27 و هر آمد بهار و علاوه بر این از doubleheaders در حال رفتن به ضرورت سوق دادن فهرست اسامی رو به بالا از 26 به خصوص برای اضافه کردن کوزه.

دو طرف موافقت که چه خواهد شد راهنمای دوباره باز 2020 فصل حذف محدودیت های دولت است که جلوگیری از بازی در مقابل تماشاگران (به عنوان مثال اقامت در خانه سفارش و یا محدودیت در تجمع جرم) یک عدم وجود محدودیت های مسافرتی و پزشکی مشاوره است که بازگشت به کار امن بود. این توافق نامه می کند با این وجود باز امکان بازی در خنثی سایت — شاید بهار آموزش امکانات و یا در شهرستانها مشخص امن و/یا تماشاگر ، که در آن نقطه MLB را به تصمیم می گیرید اگر آن را از نظر مالی محتاطانه بازی بدون دروازه و یا در جابجایی بعید به رسم قابل توجهی برای تیم نه از آن شهر.

کمیسیون و اتحادیه نیز متعهد به کشف یک زمان تغییر به ساختار و فرمت 2020 postseason از جمله گسترش است. همه تغییرات را شامل بازیکن رضایت.

بیشتر حذفی موجودی می تواند راه را برای جبران برخی از پول از دست داده از شبکه های به نفع postseason و به خصوص do-or-die بازی در طول فصل به طور منظم. MLB تا به حال می خواستم برای رفتن به یک 14-تیم حذفی سیستم ابتدا در سال 2022. شاید که می تواند تست محور در سال 2020 است. هر چند اگر MLB است قادر به بازگشت این بدان معناست که دیگر رشته های ورزشی هم در حال رقابت هستند در تلاش برای جبران زمان از دست رفته و دلار شاید هم ریختن تلویزیون چشم انداز ورزش در ماه اکتبر نوامبر و دسامبر که MLB نیز باید به در نظر گرفتن آب و هوای گرم و یا گنبدی سایت برای بازی.

است که چرا مقامات از MLB و بازیکنان ارتباط قصد فوری و ارتباطات به طور منظم برای ادامه حتی پس از این توافقنامه ، وجود دارد بسیاری از گزینه ها و سناریوهای است که باید در نظر گرفته شود و مذاکره فقط در مورد این ورزش است که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت چراغ سبز برای بازگشت برای سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im