MMA ستاره پت ساباتینی دچار وحشتناک شکسته به عنوان بازوی او حاضر به شیر در برابر جیمز گونزالس در قفس خشم مبارزه عنوان قهرمانی مبارزه کنند.

29 ساله خود را از دست داد عنوان ورزشکار پروزن فقط 46 ثانیه به دور اول پس از داور بلافاصله دست تکان داد و دور مسابقه.

ساباتینی شده است انتظار می رود به کار نور حریف خود را با Gonzalez, 29, گرفتن مبارزه در شش روز اطلاع.

اواز یا موسیقی دو نفری رفت و پا به پا از زنگ باز با چلنجر در حال ارسال به بوم قبل از او پیچیده پاهای خود را دور از قهرمان های گلو.

پس از ساباتینی تضعیف خود مانور Gonzalez بلافاصله ضامندار به بازوی خود را که در آن او خود را محکم نگه دارید و شروع به گشتاور آن را به عقب.

امتناع از ارسال ساباتینی بازو جامعی — بسیار به وحشت از کسانی که به تماشای — با Gonzalez فورا هشدار ref که به سرعت نقل مکان کرد به توقف کشمکش است.

بعدا مشخص شد که به عنوان به خوبی به عنوان یک بازوی شکسته ساباتینی نیز دچار مشکوک به دررفتگی شانه و آرنج.

طرفداران هو تازه تاج گذاری قهرمان گونزالس پس از نتیجه به عنوان حلقه گوینده سی ام پانک گفت: حزبی جمعیت را به آرامش دعوت می کرد.

صحبت پس از برخورد گونزالس گفت: “در ابتدا من می خواهم می گویند من آرزو می کنم این اتفاق نمی افتد. من آرزو می کنم او می تواند شنود گذاشته اند و خود را نجات داد بازو از شکستن مانند آن.

“من احترام پت ساباتینی او شده است در این مدار با من از آنجا شروع کردم و من همیشه فکر می کردم من که قرار بود به مبارزه با او دیر اما ما جنگیدند امشب و این چیزی است که اتفاق افتاده است.

“من برای او آرزوی بهبود سریع و که همه به من می گویند در مورد آن. من تلاش برای بدست آوردن دعوا به عنوان آنجا که ممکن است.

“این واقعا سخت است برای پیدا کردن بچه ها که می خواهند به مبارزه با من در هر دو کلاس وزن و من حدس می زنم شما بچه ها را دیدم چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر