شرکت هایی که پوسته پول برای لغو کنگره جهانی موبایل نباید انتظار دریافت آن را به عقب هر زمان به زودی کنفرانس سازمان خبر داد.

این GSMA صنعت بدن قرار می دهد که در بزرگترین گوشی های هوشمند نشان می دهد تجارت لغو این رویداد را سال روز شنبه پس از چند شرکت های بزرگ کشیده بیش از نگرانی در مورد کشنده شیوع کروناویروس.

شرکت به احتمال زیاد نمی تواند جبران می شود به دلیل پوشش بیمه GSMA را بیرون می کشد از طرف نشان می دهد شرکت کنندگان را پوشش نمی دهد مشکلات ناشی از یک بیماری مسری مانند coronavirus. بدن مدیر کل تشک Granryd آن را به نام “نیروی majeure وضعیت” یک اصطلاح برای شرایط غیر قابل کنترل است که برای جلوگیری از کسی که از انجام یک قرارداد.

“ما نمی نظر در سیاست های بیمه اما واضح است که هیچ راهی وجود دارد شما می توانید مطمئن شویم که خود را از یک نیروی majeure وضعیت” Granryd گفت: در یک کنفرانس خبری در بارسلونا بود که میله میله به میزبان این کنفرانس از Feb. 24-27.

یک سند نوشته شده در کنگره جهانی موبایل وب سایت را نشان می دهد بیمه نامه برای کنفرانس های متعددی محرومیت برای حوادث غیر قابل پیش بینی از جمله جنگ ملی, عزاداری “sonic boom” و یا شیوع سارس تنفسی بیماری است که در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 700 نفر در سال 2002 و 2003.

شرکت های بزرگ از جمله آمازون, نوکیا, سونی, سیسکو و Facebook — تا به حال کشیده از کنگره جهانی موبایل به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 1300 نفر و بیمار بیش از 59,000 در سرزمین اصلی چین است. این کنفرانس انتظار می رود به بارسلونا اقتصاد افزایش بیش از $530 میلیون, با توجه به GSMA.

Coronavirus شیوع باعث شده است تا چند نمايشگاه و کنفرانس ها به لغو و یا به تعویق افتاد از جمله هنر بازل در هنگ کنگ و چین توسعه فروم.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im