انجمن قاتلان متجاوزان به دنبال زندان از آزادی به دلیل coronavirus

هزاران محلی و ایالتی و فدرال زندانیان در حال هل دادن به خارج شدن از پشت میله های زندان تماس با زندان و زندان “ظروف پتری” برای coronavirus.

هر کس از قاتلان قاچاقچیان مواد مخدر و اعضای باند به انجمن کلاهبرداران و متهم متجاوزان در حال ساخت یک پیشنهاد به خارج از جلنگ جلنگ صدا کردن.

آنها با کمک دفاع وکلا تحت پیگرد برای آزادی آنها معمولا با استناد به زمینه مسائل مربوط به سلامت است که آنها را در خطر ابتلا به این بیماری کشنده در شرایط شلوغ.

یک زندانی در زندان ایالتی در خواندن و درگذشت و حداقل هشت فدرال زندانیان در امکانات مختلف کاهش یافته است قربانی این ویروس باعث دادستان کل آمریکا ویلیام Barr به فشار مقامات برای افزایش استفاده از خانه با خود بردهاند.

R. Kelly turns to exit during a hearing at the Leighton Criminal Court building, in Chicago.
R. Kelly خواسته است در زندان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. AP

وکلای مدافع استدلال می کنند coronavirus می تواند حکم اعدام برای زندانیان مانند 81 ساله روزی بیکر که بیماری کلیوی و دیابت شده است و زندانی نزدیک به 23 سال است. بیکر و پسرش ونس محکوم شدند در ژوئن 1997 قتل-برای-استخدام معشوق دکتر دانیل هاج به عنوان مادر و پسر 2 میلیون مدیکید طرح تقلب شد ریشه در بروکلین.

همچنین به دنبال انتشار قاتل متهم Ramzidden Trowell, 42 HIV مثبت مبتلا به آسم است که برگزار می شود در Rikers Island اتهام او به ضرب چاقو یک straphanger در برانکس که افتتاح مترو دروازه برای او.

یک قاضی مصوب 75 ساله تاجر موریس Zukerman پیشنهاد به خدمت خود فرار مالیاتی جمله در صفحه اصلی. Zukerman محکوم dodging 45 میلیون دلار در مالیات بیش از 15 سال محکوم شد در سال 2017 به حدود شش سال در زندان است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دستور آزادی 1,100 آزادی مشروط متخلفان در هفته گذشته در حالی که این شهرستان دارای اجازه 300 زندانی از Rikers قرار داده و آنها را در هتل ها. وکلا به دنبال انتشار حداقل یکی دیگر از 530 از فدرال امکانات و مدافعان به دنبال به دست آوردن حدود 400 بیشتر. در حالی که این شهر وکلای منطقه را راضی به آزادی برخی از زندانیان — 272 در منهتن; حدود 200 در بروکلین; 80 در کوئینز و 63 در برانکس — دادستان دادن نیست تا شست به هر زندانی است که به دنبال خانه حبس یا آشکار آزادی است.

در اینجا یک نمونه از زندانیان درخواست برای نرمی در صورت همه گیر:

دین Skelos

Dean Skelos
دین Skelosاریک توماس\

دولت سابق رهبر اکثریت سنا, 72, است, خدمت,, چهار سال در فدرال قفل در شمال ایالت Otisville در فساد اتهامات عنوان شده برای استفاده از قدرتمند خود را به هیچ-نمایش مشاغل برای پسر خود. دادستان اعتراض خود را درخواست منتشر خواهد شد و اشاره کرد که او هیچ مکان امن برای رفتن از او در نیویورک زندگی می کند, کانون بیماری همه گیر.

Monzer Al-Kassar

Monzer Al Kassar
Monzer Al KassarAP

هنگامی که شناخته شده به عنوان “افتخار طاووس” زرق و برق دار سوریه متولد فروشنده اسلحه پول خود را از فروش سلاح و تجهیزات نظامی به تروریست ها دامن زدن به مبارزه در جایی مثل عراق و ایران و آفریقا و اروپای شرقی و آمریکای مرکزی و جاهای دیگر. او در نهایت در سال 2007 دستگیر و محکوم به 30 سال زندان. اکنون پس از 13 سال در داخل 74 ساله می خواهد یک دلسوز انتشار این ادعا او دچار تنگی کانال نخاعی, دیابت و فشار خون و بیماری های دیگر است. او با توجه به توان تا 2033.

Frantz Petion

Frantz Petion
Frantz Petionالیس کاپلان

EMT که گفته raped a 10-year-old ملکه دختر در اتاق خواب خود را در 2018, Petion, 26, برگزار می شود در Rikers Island در 400.000 دلار وثیقه آزاد شد. از آنجا که آسم مرد پیشنهاد برای انتشار تکذیب شد توسط یک دولت قاضی سه شنبه وکیل خود خواسته است برای بررسی این ادعا در دادگاه مقالات Petion شده است قرار دارد با حداقل دو آلوده زندانیان.

جاناتان Deutsch

Jonathan Deutsch
جاناتان Deutsch

بروکلین میانه, معلم مدرسه, از پشت میله های زندان به اتهام او scoured Facebook برای آسیب پذیر کودکان و نوجوانان از جمله یکی به عنوان جوان به عنوان 10 و سپس بینی آنها را به صورت صریح بزند و فیلم, ادعای بیماری همه گیر قرار می دهد او در خطر است. دویچ 36 است قبل از دیابتی و بارها و بارها به دنبال انتشار به پدر و مادر خود بازداشت در فلوریدا در حالی که در انتظار محاکمه است. اما دادستان ها می گویند شواهد جدید نشان می دهد Deutsch مخفی حد از خود را متهم به رفتار و استدلال در سالمندان زن و شوهر نمی تواند به اندازه کافی نظارت بر او را.

ژوئن فرشته Napout

Juan Angel Napout
ژوئن فرشته NapoutR. عمر عباسی

پاراگوئه رسمی فیفا محکوم به نه سال در جلنگ جلنگ صدا کردن در فدرال racketeering اتهامات در سال 2018 به عنوان بخشی از وسیع بین المللی فوتبال رشوه رسوایی. 61 سال است که در خدمت بیش از دو سال بوده است “یک مدل از زندان” خود وکلا ادعا می کنند و “در حال حاضر واقعی ترس از مرگ در زندان بدون دیدن خانواده اش دوباره.” او به دنبال خانه حبس برای شش ماه در حالی که این ویروس با شدت گرفتن قبل از سرو کردن باقی مانده از دوران محکومیت خود را در فدرال قفل کردن در میامی که در آن او شده است آموزش اسپانیایی, تاریخچه و جغرافیا کلاس به دیگر زندانیان.

مایکل “کچل مایک” Ky

در سال 1992 مشهور Lucchese خانواده کانگستر بود و گریز راننده برای یک ترور ناموفق در بروکلین مادر سه در جلوی خانه. Botched ضربه قرار بود یک پیام را به زن برادر — Lucchese سرباز پیتر “چربی پیت” Chiodo یک دولت شاهد. وی در سال 1998 Ky اعلام کرد: نزدیک به 25 سال است. 66 سال گانگستر قرار نیست به خارج تا 2029 اما وکلای او اصرار او در حال حاضر یک معلم یوگا با یک “آرام تاثیر مثبت در کسانی که در اطراف او” و باید اجازه داده شود به پایان دوران محکومیت خود را در خانه به جای در coronavirus آلوده شهری مرکز تادیبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de