فرفری ورزشی کالا در حال آماده سازی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان یکشنبه این پست یاد کرده است.

از 131 سال دنده های ورزشی خرده فروش را متوقف کرده است و برای خرید یک سفید-نایت سرمایه گذار برای کمک به مذاکره مجدد آن 140 اجاره در سراسر نه ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا است و به همین ترتیب دادن تا در شرایط بهتر از آن فروشندگان اجرایی میچ و زننده در روز جمعه تایید کرد.

در مصاحبه ماه گذشته و زننده بود خود را سرزنش شرکت گلایه های روز “نکبت” تیم های ورزشی محلی که افسرده نیوجرسی فروش و همچنین به عنوان یک تعطیلات کوتاه تر فروش فصل و زمستان گرم که آمار باد و بوت و دستکش فروش.

در زمان و زننده که از 2900 کارکنان فرستاده بود نامه ای به 19 ساختمان و صاحبان مرکز درخواست آنها را به “حفاری عمیق تر” اجاره و پایین و یا حداقل تسلیم آنها به کمک خرده جلوگیری از ورشکستگی.

روز جمعه مدیر عامل — که معروف مبدل خود را با یک بزرگتر از اندازه شیرماهی سبیل در CBS reality show “Undercover Boss” در سال 2012 — گفت: صاحبخانه و فروشندگان به طور یکسان خودداری کردند به عنوان زننده چهره افزایش رقابت با آمازون و کشت جعبه بزرگ خرده فروشان.

“ما شده اند کاملا شفاف است که اگر ما 90 درصد حمایت جمعی از فروشندگان و مالکان است که ما را موفق مسیر حرکت رو به جلو” و زننده گفت: پست.

بسیاری از صاحبخانه اما می خواستم خود را به تصرف فضاهای اگر آنها قادر به پیدا کردن مستاجر جدید با توجه به زننده.

“این یک dealbreaker و فروشندگان ما نمی خواهم به خود را در معرض هر گونه بیشتر از آنها بود,” او گفت:.

به ایران برای جلوگیری از ورشکستگی یک دیوار برخورد زننده است که به جای امید است که JackRabbit — دنور-بر اساس ورزشی خرده فروش که خرید المپیا ورزشی با نام تجاری در سال گذشته — آن را خرید خارج از فصل 11 یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت: پست.

زننده تایید کرد که اولین شرکت را برای ورشکستگی فایل خواهد شد در روز یکشنبه. او کاهش یافته است برای تایید اینکه آیا این شرکت در بحث و گفتگو با JackRabbit.

“بسیاری از شرکت ها در حال گرفتن یک نگاهی به ما,” او گفت:.

ولز فارگو و جی پی مورگان چیس که زننده بزرگترین وام دهندگان با حدود 50 میلیون دلار بدهی خواهد شد به احتمال زیاد ارائه بدهکار در اختیار داشتن تامین مالی است.

و زننده به تازگی به فروش می رسد آن برانکس انبار برای جمع آوری پول اضافی است.

JackRabbit است که متعلق به CriticalPoint سرمایه اعلام کرد یک معامله برای خرید المپیا ورزشی مین در ماه اکتبر. این شرکت که در عمل 135 فروشگاه در سراسر کشور نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چهار نسل از زننده خانواده اجرای کسب و کار است که اب و هوای رکود بزرگ و متعدد رکود. اولین فروشگاه افتتاح شد و در سال 1889 در Cortland خیابان در پایین منهتن توسط موریس و زننده یک یهودی مهاجر از مجارستان. برادر جورج متعلق به یک زنجیره ای از مغازه ها در این شهر است.

و در حالی که کسب و کار منقبض شده است در سال های اخیر — آن را تا به حال 150 فروشگاه از یک سال پیش و در ماه ژانویه اعلام می شود که بسته شدن نه فروشگاه — های عمیق خود را به جیب مالک مایل بود خود را به قرار دادن وجوه خود را در خط برای صرفه جویی در کسب و کار.

در سال گذشته میچ زننده قرض داده کسب و کار $6.7 میلیون دلار برای نجات آن از ورشکستگی بالقوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im