Mohegan Sun, Foxwoods قمار نزدیک به دو هفته به عنوان احتیاط در مقابل coronavirus گسترش

کانکتیکات دو قمار – Foxwoods رفت و آمد مکرر و Mohegan Sun – تعطیل خواهد شد و به مدت دو هفته برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, مقامات گفت.

رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام تاریخی تعطیلی برای شروع در 8 p.m سه شنبه در یک بیانیه منتشر شده در اواخر روز دوشنبه پس از مشاوره با Pequot Mashantucket و Mohegan قبیله ای ملت و دو دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبایل که عمل قمار نقاط.

“این مهم است توافق نامه همکاری بین کشورهای مستقل و ایالت کانکتیکات” لمانت گفت. “همه ما به اشتراک بگذارید به همان هدف به سوی حصول اطمینان از ساکنان ما امن هستند و حفظ بهداشت عمومی در بالای ذهن ما در طول این بهداشت عمومی اورژانس.”

Foxwoods که در سال 1992 افتتاح شد و Mohegan Sun که برای اولین بار در زمان شرط در سال 1996 هرگز قبل از بسته درهای خود را به مهمانان لمانت گفت.

Rodney Butler, رئیس Pequot Mashantucket قبیله ای ملت که صاحب Foxwoods گفت: این حرکت به طور موقت سختی بود اما یک ضرورت است.

“این است که انعکاس humbling در جریان بحران بهداشت عمومی است و حق تصمیم گیری” باتلر گفت. “نگرانی ما این است که برای سلامت و ایمنی جامعه و مردم است. Coronavirus یک تهدید است به هر یک از ما و ما معتقدیم بستن درب ما را نگه دارید بازدید کنندگان ما کارکنان و امن تر.”

این اطلاعیه به شرح زیر بی سابقه نظم دوشنبه توسط فرمانداران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به تعطیل کردن کسب و کار در سراسر ایالات متحده از جمله رستوران ها, میله, بدنسازی و سینما. اکثر تجمعات بیش از 50 نفر یا بیشتر نیز ممنوع است.

همانطور که از بامداد سهشنبه 1,186 نفر تشخیص داده شده است با کروناویروس در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات – با اکثریت قریب به اتفاق موارد (967) نقطه از Empire State با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>