مادر که ‘gloated’ با دختر نشسته در کالج کلاهبرداری می شود زندان

یک خوبی پاشنه بلند مادر که “gloated” با دخترش پس از فریب دادن فرزند خود را به دانشگاه جورج تاون بوده است محکوم به زندان — پس از درخواست یک قاضی فدرال برای خدمت به آن را به عنوان صفحه اصلی بازداشت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

الیزابت Henriquez, 57 بود محکوم به هفت سال پشت میله های زندان پنج شنبه پس از موافقت به پرداخت بیش از $500,000 به کلاهبرداری از او دو فرزند به کالج نخبگان — بخشی از جارو “Varsity Blues” پذیرش رسوایی لرزاند که کشور در سال گذشته است.

هفته گذشته مادر پرونده صدور نامه درخواست به خدمت کردن به آینده حکم در خانه حبس به نقل از COVID-19 سلامت بحران بوستون هرالد گزارش شده است.

اما دادستان فدرال در روز دوشنبه تحت فشار قرار دادند برای زندان زمان با این استدلال که Henriquez بود به طور کامل درگیر شرکت کنندگان در این کلاهبرداری که درگیر گرفتن او دختر بزرگتر تعیین شده جعلی ورزشی استخدام به جورج تاون.

“Henriquez همچنین می دانستند که پرداخت شد و مشروع نیست چرا که او می دانست که او دختر بود و نه یک بخش 1 کالیبر بازیکن تنیس و اعتبار بودند که تحریف به طوری که ارنست می تواند معتبر اختصاص یکی از راه رفتن بر روی نقاط به او در ازای پول” دادستان نوشت.

ما منطقه قاضی ناتانیل Gorton رد درخواست او برای خانه حبس اما با تاخیر شروع از تاریخ صدور حکم تا 30 ژوئن با توجه به خبری بلومبرگ.

Henriquez از ثروتمندان شهر Atherton کالیفرنیا آغاز شده بود نقشه با رسوایی مغز متفکر ویلیام “ریک” خواننده در سال 2015 برای شل کردن دیگران بزرگ به سمت کج نشسته proctor که نشسته side-by-side با دخترش به عنوان دو doctored آزمون پاسخ.

به عنوان بخشی از کلاهبرداری دخترش ایزابل نیز اعمال می شود به جورج تاون به عنوان یک “بالا 50 رتبه بندی”, تنیس, استخدام در ایالات متحده — حتی اگر او تا به حال بازی تنیس رقابتی در سال است.

Isabelle Henriquez and her mother Elizabeth.
ایزابل Henriquez و مادرش الیزابت.هیچ اعتباری

“در بهترین حالت او به نظر می رسد به رتبه 207th در شمال کالیفرنیا در زیر 12 بخش دختران با کلی برنده/از دست دادن رکورد 2-8,” دادستان نوشت: در شکایت است.

بخشی از Henriquez را پرداخت رفت و به یک فاسد جورج تاون مربی تنیس که حاضر به استخدام ایزابل با وجود جعلی اعتبار.

پس از ایزابل بود با موفقیت پذیرفته Henriquez شنود گذاشته خواننده به تکرار کالج, exam cheating سه بار قبل از آنها بودند دستگیر شده توسط دولت فدرال.

اکثر دانش آموزان درگیر در رسوایی شد و بی اعتنا به پدر و مادر خود میشوند اما ایزابل مادر و کج proctor همه gloated هم پس از این بی پروایی نشان دادن نشسته مهندسی, با توجه به شکایت کیفری.

Henriquez التماس کرد گناه را به فدرال تقلب و پولشویی اتهامات در ماه اکتبر گذشته. در علاوه بر این به او زمان زندان او نیز باید پرداخت $200,000 خوب و انجام 300 ساعت خدمت به جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im