منسی هانوکا سلاح سرد قربانی Josef نویمان می میرد سه ماه پس از حمله

Josef نویمان ترین به شدت زخمی قربانی از یک هانوکا کارد بزرگ و سنگین حمله در یک خاخام در منسی نیویورک درگذشت روز یکشنبه اجرای قانون منابع گفت. او 72.

نویمان یکی از پنج مرد به اتهام هک با گرفتن توماس on Dec. 28 در حالی که جشن یهودی جشنواره نور در حاخام حییم juan manuel alvarado خانه.

18-اینچ کارد بزرگ و سنگین گفته می شود استفاده می شود با 37 سال سن توماس “نفوذ [نویمان] جمجمه به طور مستقیم به مغز” خانواده او در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

دو روز پس از حمله یک گرافیک عکس ارسال شده به توییتر توسط ارتدوکس یهودی امور عمومی شورای اسلامی نشان داد نویمان در تنفس و دروغ اغماء در یک تخت در وستچستر مرکز پزشکی در سالن پذیرایی خدای اودین.

دو ردیف بخیه زد که به موازات یکدیگر بودند بیش از چشم چپ خود را.

با وجود بسیار از وضعیت بحرانی نویمان بود که برگزاری امیدواریم که او ظهور کرد و از حالت اغما.

و در واقع او نشان می دهد نشانه هایی از بهبود در حالی که حتی اگر پزشکان گفت که اگر او زنده ماندن او را آسیب قابل توجهی به مغز.

“ما امیدواریم که او از خواب بیدار به یک تغییر جهان با صلح و وحدت و عشق برای همه” جوانترین دختر نیکی Kohen گفت: کمتر از یک هفته پس از این حمله است.

“بیایید در کنار یکدیگر و جلوگیری از نفرت است.”

توماس بود به اتهام پنج فقره اقدام به قتل و فدرال جنایات نفرت.

اف بی آی ادعا کرده است توماس نگه داشته و ضد سامی مجلات و surfed اینترنت برای اهداف ممکن است قبل از اقامت در راکلند جامعه است.

او می تواند به صورت یک به روز رسانی اتهام قتل در حال حاضر که نویمان کرده و منابع گفت.

توماس که گفته می شود تحت پوشش در خون بود و کارد بزرگ و سنگین stashed در زیر صندلی مسافر از ماشین خود را هنگامی که پلیس NYPD گران او را در هارلم حدود یک ساعت پس از این حمله است.

وکیل مدافع Michael Sussman را رد کرده است که توماس ضد سامی و گفت که خود مشتری دارای سابقه روان پریشی و خاموش بود meds خود را در زمان.

Sussman در اواخر ماه ژانویه خواسته یک قاضی فدرال به تایید صلاحیت ارزیابی برای توماس با این استدلال که یک دفاع-استخدام روانپزشک او را بی کفایت به محاکمه.

قبل از حمله, Thomas تا به حال بیشتر از 20 برخورد با پلیس در Greenwood Lake — حدود 22 مایل در شمال غربی منسی — جایی که او زندگی می کردند با مادر خود, به گفته پلیس اسناد و مدارک به دست آمده توسط پست.

او دستگیر شد دو بار توسط Greenwood Lake پلیس یک بار در سال 2002 به اتهام سیگار کشیدن ماری جوانا و دوباره در سال 2009 به اتهام آزار یک مرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de