مونتانا پسر 12 مورد ضرب و شتم توسط پدربزرگ و مادربزرگ و 14 ساله دایی, دادستان ها می گویند

12-year-old, مونتانا, پسر مرده یافت در اوایل این ماه گفته شده بود مورد ضرب و شتم توسط پدر و 14 ساله عمو دادستان گفت.

جیمز Sasser جونیور, 47 و پاتریشیا دمپایی لا انگشتی مخصوص, 48, به نظر می رسد در شهرستان گالاتین دیوان عدالت روز پنج شنبه در فوریه. 3 مرگ جیمز الکس Hurley.

پسر شده بود زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ او دو عمو و یک عمه در West Yellowstone – در نزدیکی مرز ایالت وایومینگ و آیداهو – حدود دو سال پرونده های دادگاه نشان داد.

پس از مرگ او محققان گفتند که شواهدی از جمله فیلم ها که نشان داد هرلی پدربزرگ و مادربزرگ و 14 ساله عمو به طور مرتب مورد آزار قرار گرفته او را از جمله ضرب و شتم او را با خانه های چوبی و دست و پا زدن و قفل کردن مواد غذایی است.

دمپایی لا انگشتی مخصوص و 14 ساله محققان گفت که هرلی و عموی خود تا به حال یک “بد مبارزه” در Jan. 27. دایی گفت که او در بر داشت Hurley ایستاده بیش از دمپایی لا انگشتی مخصوص با چاقو با توجه به سوابق دادگاه.

14-year-old همچنین اذعان کرد لگد زدن هرلی در سر چندین بار در 24 تا 36 ساعت قبل از مرگ, شارژ اسناد گفت.

دایی حدود 6 فوت قد و وزن آن در حدود 300 پوند در حالی که Hurley شد 5 فوت و 3 اینچ قد و وزن حدود 100 پوند شارژ اسناد گفت.

دمپایی لا انگشتی مخصوص گفت: Hurley خواب در طبقه در اتاق نشیمن بود و من من کننده و ناله در طول شب قبل از او گزارش شده پیدا کردن او مرده صبح روز بعد.

هیچ کس به دنبال مراقبت های پزشکی برای قربانی دادستان بیورن بویر گفت. کالبد شکافی یافت او کبودی در سراسر بدن خود و پس از ضربه به سر.

14 ساله بود که به اتهام قتل عمدی در جوانان دادگاه روز شنبه و به قید وثیقه آزاد شد $500.000 Bozeman Daily Chronicle گزارش شده است.

پدربزرگ و مادربزرگ بودند به اتهام جنایت قتل قانون ادعا آنها مرتکب جنایت تشدید حمله که منجر به مرگ است.

وثیقه تعیین شد در $750,000 برای دمپایی لا انگشتی مخصوص و $500,000 برای Sasser. بویر گفت: او به دنبال بالاتر قرار وثیقه برای دمپایی لا انگشتی مخصوص زیرا او بر این باور او را به بیشتر مقصر.

یکی دیگر از 18 سال Gage Roush دستگیر شد هفته گذشته و به اتهام جنایت حمله به یک جزئی در ارتباط با هرلی مرگ Bozeman Daily Chronicle گزارش شده است. او به نظر می رسد در دادگاه روز جمعه که در آن یک قاضی تعیین وثیقه در $50,000.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im