یک دختر 14 ساله, مونتانا, پسر بچه التماس کرد گناه نیست به شکنجه و ضرب و شتم خود را 12 ساله برادرزاده با توجه به گزارش.

نوجوانی, شناسایی توسط Bozeman Daily Chronicle به عنوان جیمز Sasser III به نظر می رسد از طریق ویدئو روز شنبه در اسپرینگفیلد شهرستان دادگاه منطقه ای که در آن او التماس کرد گناه نیست به جرم قتل عمدی در فوریه. 3 مرگ جیمز “الکس” Hurley.

پسر پدربزرگ و مادربزرگ, James Sasser جونیور, 47 و پاتریشیا دمپایی لا انگشتی مخصوص, 48, همچنین به اتهام قتل عمدی در این مورد. اسناد دادگاه نشان می دهد که 12 سال زندگی کرده بود با جفت همراه با دو عمو و یک عمه در West Yellowstone, حدود دو سال قبل از درگذشت او از آسیب به سر.

Patricia Batts appears in court for a bond hearing on Thursday, February 13, 2020.
پاتریشیا دمپایی لا انگشتی مخصوص به نظر می رسد در دادگاه برای یک پیوند شنوایی در پنجشنبه 13 فوریه سال 2020 است.رایان بری/Bozeman Daily Chronicle

Sasser III گفته اذعان لگد زدن هرلی در سر چندین بار در 24 تا 36 ساعت قبل از مرگ, شارژ اسناد گفت.

اما محققان شواهد تصویری است که پسر پدربزرگ و مادربزرگ تا به حال آزار او به طور منظم قبل از مرگش همراه با فیلم ضرب و شتم از Sasser سوم و مرد دیگری شناخته شده به خانواده Gage Roush, 18 است که به اتهام جنایت حمله به جزئی است.

دمپایی لا انگشتی مخصوص گفته پلیس که خانواده ضبط کرده هرلی در تصویری برای شواهد هنگامی که آنها او را به “کمک” برای مسائل مربوط به سلامت روان گزارش روزنامه. هرلی پدر و دمپایی لا انگشتی مخصوص’ پسر کردهاند دو سال پیش از یک عفونت پس از حادثه ATV چپ او فلج از کمر به پایین با توجه به Bozeman Daily Chronicle. معلوم نیست که این پسر مادر است.

دمپایی لا انگشتی مخصوص نیز گفته محققان او را به زور نوه اش به انجام جک پریدن و نشستن در مقابل یک دیوار اگر او نبود انجام مشق شب خود را. در زمان های دیگر او ساخته شده او ایستاده نیمه برهنه در مقابل طرفداران او به عنوان squirted او را با آب اسناد دادگاه نشان می دهد.

“این چیزی است که آنها را با گربه, راست?” او گفته گفت.

همسایه ادعا دمپایی لا انگشتی مخصوص, Sasser سوم و الکس ناشناس 18 سال, زن و پس از ضرب و شتم پسر او پس از محاکمه در حال اجرا در دسامبر دادستان گفت: در شارژ اسناد و مدارک.

دمپایی لا انگشتی مخصوص اذعان کرد که او اجازه Sasser سوم به مجازات پسر وقتی که او نیست اما ادعا کرد که او تا به حال هیچ ایده چگونه نوه اش درگذشت — و نه او احساس مسئول مرگ او با توجه به اسناد دادگاه.

پسر پدر بزرگ در ضمن گفته محققان او در نظر گرفته دمپایی لا انگشتی مخصوص’ مجازات شدید باشد و اضافه کرد که او قصد طلاق او و بالا بردن خانواده کودکان به تنهایی گزارش روزنامه.

دمپایی لا انگشتی مخصوص متهم شده است با تشدید ربایی, جنایی, کودک خطر افتادن و اختناق از یک شریک یا عضو خانواده در مرگ نوه اش. او ممکن است با مجازات مرگ روبرو اگر محکوم کرد.

هر دو دمپایی لا انگشتی مخصوص و Sasser جونیور که همچنین جنایی روبرو کودک خطر افتادن اتهامات وارد pleas.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de