این سه روز پس از خبر شکست که Red Sox و تجارت بود که ستاره سابق MVP Mookie بتی همراه با پارچ دیوید قیمت به داجرز به عنوان بخشی از یک تیم مقابله که شامل ،

مگا معامله است که هنوز هم کامل نیست.

بخشی از معامله شامل دوقلوها راست دست پارچ Brusdar Graterol رفتن به Red Sox, بودند که فقط در حال انتظار در پرونده های پزشکی. بوستون نمی مانند آنچه که آنها را دیدم بر 21 ساله و چشم انداز.

MLB شبکه گزارش داد که مذاکرات ادامه خواهد داد جمعه بین فقط Red Sox و اما “حرکت آهسته بوده است.” بوستون در حال حاضر به دنبال یک دوم بالا چشم انداز یا پول بیشتر در علاوه بر این به Graterol, در هر ورزشی است.

Red Sox گزارش مشاهده Graterol که تحت تامی جان عمل جراحی در سال 2016 به عنوان بیشتر از یک مسکن در حال حاضر است که آنها را دیده ام سابقه پزشکی او. این سازمان امیدوار است او را در رقابت برای یک نقطه در شروع چرخش است.

Brusdar Graterol; Mookie Betts
Brusdar Graterol, Louie بتیگتی ایماژ

مینیاپولیس استار تریبیون گزارش در پایان ماه گذشته که دوقلوها در حال حاضر برنامه ریزی برای استقرار Graterol به عنوان یک مسکن به منظور حفاظت از بازوی خود را.

هنوز هم وجود دارد امید است که این معامله خواهد شد اما برخی از درگیر نشان می دهد که آن را یک چیز مطمئن شوید که هر MLB Network.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی