فیلمهای سه تیم تجارت که فرستاده Mookie بتی به لس آنجلس داجرز و در راس ضربه گیر با توجه به ورزشی است.

معامله شد تا در روز چهارشنبه به دلیل سوال در مورد سلامت حداقل یک بازیکن هر چند مقامات درگیر در معامله باقی می ماند و با اعتماد به نفس آن را تکمیل خواهد شد با توجه به ESPN.

این قرارداد ارسال خواهد سوپراستار حق fielder بتی, پارچ, David قیمت و به صورت نقدی به لس آنجلس داجرز به عنوان بخشی از یک معامله که همچنین شامل دوقلوها مینه سوتا. بوستون به دست آورد داجرز’ 23 ساله outfielder الکس Verdugo که آمار .294/.342/.475 در 106 بازی در فصل گذشته و Brusdar Graterol از دوقلوها.

مینه سوتا به دست آورد 31 ساله righty hurler Kenta Maeda از داجرز بود که 10-8 با 4.04 عصر در 153 نوبت عمدتا به عنوان یک مسکن و نقطه شروع.

با توجه به ESPN گزارش Red Sox نگران شد پزشکی بررسی Graterol که دستخوش تامی جان عمل جراحی و زمان از دست رفته در سال 2019 با یک آسیب دیدگی شانه. 21 ساله right-hander بود در میان دوقلوها’ چشم انداز بالا و شناخته شده است برای یک fastball است که می تواند رسیدن به سه گانه رقم با توجه به MLB.com.

Mookie Betts
Mookie بتیAP

با این وجود احتمال این سرعت دست انداز می تواند از خط خارج تجارت بسیار بعید است زیرا گزینه های دیگر وجود دارد برای تکمیل معامله منابع ESPN گفت:. بازیکنان می تواند تغییر و یا Red Sox می تواند تغییر مقدار پول مقدار آنها ارسال لس آنجلس برای پوشش بخشی از $96 میلیون قیمت است که هنوز هم بدهکار است.

یکی دیگر از گزینه ممکن بر اساس این گزارش است داجرز و Red Sox می تواند کار را برای دو تیم مقابله و یا شامل جدید سوم تیم اگر Graterol آسیب نشان میدهد به غیر از استارتر برای بوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net