بیش از 6.6 میلیون آمریکایی فایل بیکاری در میان coronavirus بحران

بیش از 6.6 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران قرار داده و نزدیک به 17 میلیون آمریکایی از کار در فقط سه هفته جدید اطلاعات فدرال نشان می دهد.

هفته گذشته بطور تطبیقی فصلی در مجموع به اضافه یک موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری به عنوان سرعت براده به سختی آهسته از یک رکورد شکنانه 6.8 میلیون دلار در قبل از هفته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. عظیم پرش آغاز شده و با 3.3 میلیون مدعیان در هفته پایان مارس 21.

این اعداد نشان می دهد بیش از 10 درصد از نیروی کار آمریکا بوده است در کنار به عنوان ویروسی همه گیر زمین اقتصاد ایالات متحده را متوقف کند. اما خونریزی نیست به احتمال زیاد برای جلوگیری از هر زمان به زودی به عنوان انتظار می رود که اشتغال را برای ریختن به 20 میلیون شغل در ماه آوریل است.

ادامه خروش آمد که بیش از 95 درصد از آمریکایی ها زندگی می کردند تحت stay-at-home سفارشات است که با هدف جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus اما مجبور کسب و کار تلقی های غیر ضروری را ببندید و اخراج کارگران است.

اقتصاددانان پیش بینی روز پنج شنبه در این گزارش نشان می دهد در حدود 5.2 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری در این هفته به عنوان سازمان های دولتی درهم به روند تعداد گسترده ای از برنامه های کاربردی است که این ماجرا خطوط تلفن و ایجاد وب سایت های دولتی را به سقوط. نیویورک گزارش کرده اند هفته تاخیر طولانی مدت در پرونده ادعای خود را به میلیون ها نفر از تماس ضعف دولت و وزارت کار را خط.

این مدعیان اطلاعات بیشتر موقع نشانه چقدر عمیقا coronavirus بحران سوخته به ما نیروی کار. فدرال باید گفت: نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4 درصد در ماه مارس است اما این رقم تنها نشان دهنده نیمه اول ماه و حساب نمی کند برای زیان عظیم که بعد آمد. در حالی که اقتصاددانان به طور گسترده ای انتظار می رود نرخ بیکاری به ضربه گذشته رکود بزرگ اوج از 10 درصد برخی از کارشناسان مانند سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد هشدار داده اند آن را می تواند به صعود به عنوان بالا به عنوان 30 درصد است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>