مورگان استنلی مدیر عامل جیمز گورمن نشان می دهد او تا به حال coronavirus

مورگان استنلی رئیس جیمز گورمن تعجب کارکنان خود را با افشای یک داخلی تصویری که او برنده نبرد خود را با کوروناویروس.

به گفته منابع نزدیک به سیستم بانکی کارکنان اطلاع داده شد از طریق ایمیل در ساعت 8 صبح روز شنبه خود را که 61 سال اجرایی نوشته شده بود a 10-minute تصویری به مورگان استنلی اینترانت سایت بحث در مورد موضوعات مختلف و ارائه یک بروز رسانی کلی در عملیات شرکت.

اما گورمن تحویل یک خبری در پایان این ویدئو اعلام کرد که او تا به حال تجربه علائم شبه آنفولانزا در اواسط ماه مارس. با وجود این علائم نمی شود بیش از حد شدید او موفق به دریافت یک آزمون نسبت به پایان ماه که برگشتم مثبت برای COVID-19.

گورمن — که نگاه سالم در این ویدئو با توجه به منابع که بازدید از آن — اعلام کرد که او بوده است بدون علامت برای چند روز و پاک شد توسط پزشکان او هفته گذشته است.

یک منبع نزدیک به این بانک گفت: گورمن بیماری نیست قبلا فاش زیرا او هرگز ناتوان در طول بیماری خود و همیشه در کنترل $850 میلیارد megabank.

یکی مورگان استنلی کارمند که دیدم این ویدئو شوکه شده بود به شنیدن اخبار است.

“این چیزی نیست که من می خواهم شنید گفت:” خودی. “اما من حدس می زنم من هم نبوده است در آنجا می بینم.”

و نشانه های وجود دارد که گورمن مانده است در راس این بانک در طول بیماری خود را.

در مارس 26, اطراف این زمان که مدیر عامل شرکت به نظر می رسد که دریافت خود را تشخیص CNBC گزارش داد که گورمن با ارسال یادداشتی به کارکنان به منظور آرامش اعصاب به عنوان همه گیر ویران اقتصاد است.

“در حالی که دراز مدت ما نمی تواند مطمئن شوید که چگونه این بازی خواهد کرد, ما می خواهیم به ارتکاب به شما وجود دارد که نمی خواهد کاهش نیروی در مورگان استنلی در سال 2020” این یادداشت بنا به گزارش اعلام کرد.

مورگان استنلی سهام شد تا 5.5 درصد در $41.52 در اوایل معاملات روز شنبه بعد از اخبار گورمن تشخیص و بازیابی ضربه خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>