مورگان استنلی سیتی گروپ تعهد بدون اخراج در سال 2020

مورگان استنلی و سیتی گروپ را ضربه مکث در اخراج به عنوان coronavirus همه گیر است منجر به سطح بی سابقه ای از مدعیان بیکاری و بی سابقه اقتصادی عدم قطعیت با توجه به منابع.

در روز پنج شنبه, مورگان استنلی متعهد به برش نیست هر شغل در این سال با توجه به یک یادداشت با دیده مهر به عنوان وال استریت بانک به دنبال اطمینان نگران کارکنان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

محتویات این یادداشت تایید شد توسط مورگان استنلی میگویند.

سیتی گروپ مدیر اجرایی مایکل Corbat نیز دستور تعلیق هر گونه برنامه ریزی اخراج یک منبع به رویترز گفت. جزئیات بیشتر نمی شد فورا در دسترس است.

“در حالی که دراز مدت ما نمی تواند مطمئن شوید که چگونه این بازی خواهد کرد, ما می خواهیم به ارتکاب به شما وجود دارد که نمی خواهد کاهش نیروی در مورگان استنلی در سال 2020” مورگان استنلی مدیر عامل جیمز گورمن گفت: در توجه داشته باشید.

گورمن نیز نامیده می شود فدرال رزرو “فوق العاده” اقدامات لازم است.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر در اوایل این ماه. بانک مرکزی همچنین اعلام کرد برنامه هایی که نشان دهنده بی سابقه مداخله به بازیگران مالی نجات به میلیون ها نفر از شرکت های آمریکایی.

“بازار نمی تواند عملکرد بدون نقدینگی و فدرال رزرو و دیگر جهانی رگولاتور گرفته اند گام های واقعی برای رسیدگی به این مسئله مهم” گورمن گفت.

“راه بیش از حد بسیاری از مردم” را از دست داده اند شغل خود را یک شبه و آن را ضروری است برای دولت به قانون به عنوان تجاوز به عنوان ممکن است او اضافه شده است.

ثبت بیش از 3 میلیون آمریکایی ظ ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از coronavirus همه گیر آورده و کشور را به یک توقف ناگهانی رها کردن یک موج اخراج که به احتمال زیاد به پایان رسید طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

“گذشته از مسئله عملکرد و یا نقض اصول اخلاقی کار خود را امن” گورمن گفت مورگان استنلی را 57,000 کارکنان. “در پایان این سال ما می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با, و امیدوارم اقتصاد خواهد بود و در بهبود آن.”

حدود 90 درصد از مورگان استنلی کارکنان در حال کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>