مورگان استنلی برای خرید E*Trade در همه سهام معامله به ارزش 13 میلیارد دلار

مورگان استنلی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به خرید تخفیف کارگزاری E*Trade حدود 13 میلیارد دلار در یک معامله است که افزایش سرمایه بانک مدیریت ثروت کسب و کار.

همه سهام معامله انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال جاری ایجاد خواهد شد ترکیب پلت فرم با بیش از 8 میلیون حساب مشتری و روابط و $3.1 تریلیون دارایی با توجه به بانک.

“ترکیب می افزاید: یک نام تجاری نمادین در مستقیم به مصرف کننده کانال به ما پیشرو مشاور-مدل رانده” مورگان استنلی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جیمز گورمن در بیانیه ای گفت.

E*Trade سهام سر به فلک کشید بیشتر از 22 درصد در premarket در اخبار از تصاحب آن می آید بر روی پاشنه از چارلز شواب فیلمهای $26 میلیارد دلار کسب TD Ameritrade که اعلام شد در ماه نوامبر. مورگان استنلی به پایان رسید روز پایین 4.6 درصد به $53.75.

E*Trade مدیر عامل مایک Pizzi ادامه خواهد داد در حال اجرا کسب و کار تحت مورگان استنلی مالکیت این بانک گفت. یکی از E*Trade مستقل مدیران نیز دعوت به مورگان استنلی مدیره با توجه به انتشار اخبار.

“با پیوستن به مورگان استنلی ما قادر خواهد بود به ترکیب ما ارائه به سطح بعدی و ارائه حتی یک مطلب مجموعه جامع مدیریت ثروت قابلیت” Pizzi در بیانیه ای گفت.

تاسیس در سال 1982 E*Trade رشد کرده است به را تشکیل می دهند بیش از 5.2 میلیون حساب مشتری و بیش از $360 میلیارد دلار در دارایی های مشتری با توجه به انتشار اخبار. دیجیتال کارگزاری بیشتر کاربران اما کوچکتر دارایی نمونه کارها از مورگان استنلی که دارای 3 میلیون “روابط مشتری” و $2.7 تریلیون دلار در دارایی.

حتی پس از این قرارداد می بندد, مورگان استنلی را بسیار کوچکتر کارگزاری کسب و کار از ترکیب چارلز شواب و TD Ameritrade که به رخ کشیدن 24 میلیون حساب کارگزاری با بیش از $5 تریلیون دلار در دارایی های مشتری.

اما گورمن گزارش می خواهد به رقابت با امثال شواب و کارگزاری لوله وفاداری سرمایه گذاری به عنوان مورگان استنلی در ادامه چرخش آغاز شده است که در پی بحران مالی 2008.

“ما را در شواب. ما را در وفاداری” گورمن گفته وال استریت ژورنال که به شکست این خبر E*Trade معامله است. “این در مورد میراث-ساختمان; آن را در مورد گرفتن [مورگان استنلی] آماده برای بار نخست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im