قوی اکثریت رای دهندگان در نیویورک بر این باورند که رئیس جمهور تهمت را برنده دور دوم در کاخ سفید یک نظرسنجی جدید روز دوشنبه گفت:.

شصت و دو درصد از رای دهندگان ثبت شده در ایالت نیویورک پیش بینی تهمت خواهد دوباره انتخاب شود در حالی که تنها 29 درصد گفت: آنها فکر می کنم او را از دست خواهد داد و انتخاب مجدد او در ماه نوامبر سینا کالج, بررسی یافت.

جای تعجب نیست که 81 درصد از جمهوری خواهان بودند صعودی در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات چشم انداز به عنوان 73 درصد از مستقل.

اما حتی کثرت دموکرات — 48 درصد — فکر می کنم او را برنده دومین دوره نظرسنجی ها یافت می شود.

که بیش از 41 درصد از دموکرات ها که پیش بینی تهمت نمی خواهد دوباره انتخاب شود.

تقریبا هر گروه در نیویورک معتقد است تهمت را برنده دور دوم در ماه نوامبر: 63 درصد از اتحادیه خانوار 58 درصد از ساکنان شهر نیویورک 69 درصد از حومه پیدا کرده اند و 61 درصد از upstaters.

آفریقایی آمریکایی رای دهندگان تقسیم شدند — 43 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده دور دوم در مقایسه با 41 درصد بر این باورند که او شکست خواهد خورد.

فقط کمی بیشتر لیبرال ها 47 درصد معتقدند تهمت خواهد بود شکست احتمالی دموکرات نامزد در مقایسه با 42 درصد که فکر می کنم او را برنده دور دوم.

اما این بدان معنا نیست نیویورکی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تمام شش پیشرو دموکراتیک نامزد خواهد شکست دادن مغلوب ساختن پیشی جستن در فرضی مسابقه با توجه به بررسی.

پیشین اصطلاح شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با 25 امتیاز به عنوان نامزد دموکرات در نیویورک رای گیری 58 درصد به 33 درصد بیشترین میزان از هر یک از نامزدهای دموکرات های نظرسنجی ها یافت می شود.

پیت Buttigieg و جو بایدن را حمل نیویورک با 19 امتیاز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن برنی ساندرز با 18 امتیاز ctq با 16 امتیاز و الیزابت وارن با 14 امتیاز.

هنگامی که ثبت نام دموکرات ها خواسته شد که از حزب خود نامزد بهترین شانس برای تبدیل شدن به رئیس جمهور گفت: 33 درصد بلومبرگ ، 22 درصد ساندرز و 16 درصد گفت: بایدن.

“سی و شش هفته از آن به نظر نمی رسد که دموکرات ها’ پیروزی در رقابت های ریاست جمهوری در نیویورک — جامد پس از رونالد ریگان انتخابات در سال 1984 — در معرض خطر است. تمام شش پیشرو دموکراتیک نامزدها در حال حاضر منجر مغلوب ساختن پیشی جستن توسط دو رقمی” گفت: سینا کالج ناظر انتخابات استیون گرینبرگ.

“بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار و زمان نیویورکر قابل توجه 25-نقطه سرب بیش از رئيس جمهور که انتخاب شد از نیویورک و در حال حاضر در فلوریدا زندگی می کند تا حد زیادی در قدرت از یک 17-نقطه سرب در میان رای دهندگان مستقل,” گرینبرگ گفت.

اما او همچنین اشاره کرد که بسیاری از رای دهندگان استعفا داد و به ناروا پیروزی در دور دوم با وجود مخالفت ایران با وقت.

“در حالی که نیروهای جدید به نظر می رسد آماده به دموکرات خود در نهمین دوره متوالی به ریاست جمهوری nod آنها نیز به شدت بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن آماده است برای پیروزی مجدد در انتخابات به دوره دوم” گرینبرگ گفت.

“بیش از سه چهارم از جمهوری خواهان نزدیک به سه چهارم از مستقل و نزدیک به نیمی از دموکرات ها فکر می کنم برگ برنده برنده خواهد شد انتخاب مجدد در نوامبر است. اکثریت رای دهندگان از هر گروه جمعیتی فکر می کنم برگ برنده برنده خواهد شد به غیر از دموکرات ها — تنها کثرت و توصیف لیبرال ها که می گویند او برنده خواهد شد 47-42 درصد است.”

نیویورک دموکراتیک اولیه است در آوریل 28. بسیاری اتفاق می افتد قبل از آن.

این نظرسنجی خواسته ثبت نام دموکرات آنها خواهد رای برای: 25 درصد گفت: Sanders 21 درصد مورد علاقه بلومبرگ ، 13 درصد بایدن 11 درصد وارن و 9 درصد در هر مورد حمایت Buttigieg و Klobuchar. این معلوم نیست که گذشته از ساندرز و بلومبرگ خواهد بود برای رقابت در نیویورک اولیه.

“این بیشتر از یک عکس فوری از دموکرات ها از قبل از انتخابات نظرسنجی پس این احتمال وجود دارد که کارولینای جنوبی و سه شنبه را به طور قابل توجهی کاهش اندازه در این زمینه این نظرسنجی نیست نگاهی اولیه به احتمال زیاد رای دهندگان” گرینبرگ گفت: بررسی اولیه.

این سینا کالج موسسه تحقیقات مورد بررسی 658 ثبت نام رای دهندگان از Feb. 16 تا 20. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.5 درصد است.

به صورت اصلی سوال 315 ثبت نام دموکرات بودند تردید با یک حاشیه خطا از 6.6 درصد است.

نظر سنجی های ملی و کسانی که در میدان نبرد متحده نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بهبود لطف تا حد زیادی به یک اقتصاد قوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im