جدید ترین نیویورکی نگران مالی خرید اینترنتی از coronavirus: نظرسنجی

آلبانی — coronavirus همه گیر است تحمیل سنگین مالی استرس و احساس ناامنی شغلی در نیویورک یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

سینا کالج نشان داد که 77 درصد از رای دهندگان واجد شرایط حداقل تا حدودی نگران ویروس و مالی جدی خرید اینترنتی از آن بر اساس یک نظرسنجی که دوشنبه منتشر شد.

پرداخت صورتحساب ماهانه یک نگرانی برای 51 درصد از پاسخ دهندگان نسبت به 45 درصد که نیست نگران است.

جوانتر مردمی احساس خرج کردن بیشتر با 61 درصد از مردم در سنین 18 تا 34 و 65 درصد از 35-39 مجموعه گفت: آنها به طور جدی در مورد جلسه ماهانه تعهدات مالی.

در امتداد خطوط قومی که اضطراب بالاترین در میان Latinos نظر سنجی 60 درصد از آنها ثبت شده نگرانی های مالی. چهل و نه درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 41 درصد از سفید پوستان گفت: آنها نگران بودند.

که به عنوان 58 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها نگران دوران بازنشستگی خود را پس انداز یا سرمایه گذاری خواهد شد از دست دادن ارزش خود را در مقایسه با 38 درصد بودند که نگران نیست.

و 37 درصد از نیویورک نیز مضطرب آنها را گذاشته در حالی که 58 درصد گفت: آنها نگران نیست.

از کسانی که نگران از دست دادن شغل خود را از 66 درصد بسیار نگران هستند.

ماه گذشته شغل گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 701,000 شغل در ماه مارس, اما که نمی شود حساب برای تقریبا 10 میلیون اضافی برای رفع بیکاری کارگران در عرض دو هفته گذشته از آن ماه.

به علاوه میلیونها بیکار نیویورک در تلاش برای درخواست بیکاری با دولت و وزارت کار است و ملاقات با مشکلات مانند کاهش یافته و تماس و وب سایت ثابت توفنده.

در حال حاضر 41 درصد از نیویورک حتی گفت: آنها نگران هستند که قادر به پرداخت هزینه غذا.

در ضمن 95 درصد از نیویورک هستند یا تحت اجباری یا خود قرنطینه و یا کاهش در تعاملات اجتماعی.

“Coronavirus بحران تبدیل شده زندگی وارونه برای تقریبا تمام نیروهای جدید” سینا نظرسنجی مدیر همین لوی گفت.

“با بسیاری از quarantining و یا نگه داشتن فاصله خود از دیگران و 53 درصد از نیویورک بیش از 60 درصد جوانتر از ساکنان می گویند که نمی شود با افراد دیگر است که ساخت آنها تنها و 60 درصد از تمام نیروهای جدید 66 درصد از ساکنان نیویورک می گویند که” اگر آن را برای توانایی دیدن و صحبت کردن با دیگران از طریق اینترنت آنها فکر می کنم آنها می شود دیوانه,” او اضافه شده است.

همه گیر نیز تأثیر منفی فردی و سلامت روانی به عنوان 68 درصد گفت: اضطراب خود را در سطح افزایش یافته است.

اما 75 درصد پذیرفته درک آنها زمان بیشتری را صرف با عزیزان و 76 درصد گفت: آنها در حال پیدا کردن لذت در چیزهای کوچک بیشتر از همیشه قبل از.

بررسی نظرسنجی از 400 نفر از 30 مارس تا 2 آوریل با یک حاشیه خطا از 3.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>