مادر فرو می ریزد و در طول دادرسی برای نوکر به اتهام سوء استفاده جنسی از دختر او

این مادر پریشان یک دختر بود که به اتهام آزار جنسی توسط یک ملکه نوکر سقوط در دادگاه روز شنبه به عنوان perv شد بريدن قبل از یک قاضی فدرال.

“او در زمان زندگی از دختر من!” این پریشان مادر 12 ساله گریه کردن در اسپانیایی پس از 54 ساله و اورلاندو لوپز وارد شده را از گناه به اتهام سوء استفاده از بیش از یک دوجین بچه ها.

مامان و سپس نقل مکان کرد و به سمت مقابل دادگاه در حالی که لوپز که عینک زده و قهوهای مایل به زرد زندان مالش بود و هنوز هم قبل از دادرس قاضی ورا Scanlon.

اما قبل از ورود به دادگاه به خوبی او سقوط کرد به زمین و شروع به جیغ کشیدن و تکان دادن با sobs.

“سه بار او تلاش برای خودکشی!,” او گفت: از دخترش.

مادر یکی از چندین اتهام شدند در حضور در تفهیم اتهام به مقابله با لوپز 64 که دادستان ها می گویند آزار بیش از یک دوجین بچه ها در طول دوره از یک دهه از بسیاری از نزدیکی خانه اش در جامائیکا.

پلیس می گویند که آنها در بر داشت هزاران نفر از اخلال عکس ها و ویدئوها لوپز درگیر در عمل جنسی با یک دختر کوچک است که او تولید شده از سال 2010 تا سال 2018 شروع شد زمانی که او فقط 2 سال است.

فدرال می گویند آنها همچنین دریافتند هزاران نفر از تصاویر لوپز سوء استفاده جنسی از کودکان دیگر است.

این تصاویر نشان می دهد که لوپز پریشان قربانیان خود را با رفتار مانند بستنی یخی, بستنی و آب نبات به طوری که او می تواند آنها را به سوء استفاده و اضافه کردن به بیمار خود مجموعه عکس های فدرال ادعا.

در یکی از این تصاویر یک دختر کوچک که به نظر می رسد به 3 سال است که با برگزاری یک بستنی چوبی و گریه, دادستان ها می گویند.

لوپز نیز اقدام به رفتار و برخورد پدر و مادر با بچه ها به او دسترسی آسان تر به قربانیان دادستان ادعا در دادگاه مقالات.

یک منبع با آگاهی از این مورد گفت: او همچنین گفته با استفاده از نقش خود به عنوان یک محله آقای رفع آن برای به دست آوردن اعتماد خانواده ها به طوری که او می تواند طعمه در زیر سن قانونی قربانیان.

او چهره به زندگی پشت میله های زندان به اتهام سفر در سراسر خطوط دولت با قصد داشتن رابطه جنسی با یک جزئی زیر 12 استثمار جنسی از یک کودک و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان.

لوپز قبلا متهم در کوئینز دیوان عالی کشور برای سوء استفاده از یک دختر کوچولو — و التماس کرد گناه وجود دارد هفته گذشته به درجه اول البته از رفتار جنسی در برابر یک کودک است.

او آزار دختر برای سه سال شروع هنگامی که او فقط 6 سال با توجه به انتشار از ملکه دا ملیندا کاتز در آن زمان است.

ملکه قاضی دادگاه کیفری سوزان Melendez گفت که او دریافت خواهد کرد 19 سال حبس خود در وزارت امور خارجه اتهام که او را برمی گرداند به دادگاه در آوریل 24, دادستان فدرال گفت.

یک وکیل است که به نظر می رسد با لوپز در فدرال تفهیم اتهام نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de