از منجمد کودک توماس Valva ترس از دست دادن خانه به سلب حق اقامه دعوی

غم انگیز طولانی جزیره بچه که پسر بود و از چپ به توقف مذاکرات در unheated گاراژ است که ترس او را در مورد از دست دادن خانه خود را به سلب حق اقامه دعوی — اما ظاهرا نباید بود.

دره جریان محل سکونت Justyna Zubco-Valva در حال حاضر سهام با دو بازمانده کودکان و نوجوانان شده است در سلب حق اقامه دعوی پس از 2018 وقتی شوهر جدا مایکل Valva گفته متوقف شد پرداخت وام مسکن دلیل طلاق خود را نبرد. روز پنج شنبه پس از طلاق, شنوایی, او گفت که او “در معرض خطر از دست دادن خانه من.”

اما این شرکت خواستار پرداخت گفت: پست جمعه آن را متوقف اقدام قانونی پس از یادگیری از وحشتناک ژانویه مرگ 8 ساله توماس Valva گفته در دست پدرش.

Quicken Loans — که در زمینه قضاوت از سلب حق اقامه دعوی برای فروش ملک Feb. 10 در ناسائو دیوان عالی کشور — اصرار دارد آن را در حال حاضر متوقف دادرسی و می خواهد به کار با Zubco-Valva. اما آنها نبوده است قادر به رسیدن به او را پس از چند تلاش بیش از بیش از دو هفته این شرکت ادعا می کند.

“ما نمی خواهد به دنبال سلب حق اقامه دعوی از خانم Zubco-Valva است اما بسیار مهم است که او در پاسخ به ما در ادامه سوالات بنابراین ما می توانید برای باز کردن یک گفت و گو در گزینه های برای حرکت رو به جلو” سخنگوی گفت: پست.

تسریع می خواهد “به انجام همه چیز ما می توانیم به راحتی این بار به طوری که او می تواند به صرف این زمان متمرکز بر خانواده” سخنگوی هارون امرسون در بیانیه ای گفت جمعه.

مایکل Valva دستگیر شد Jan. 24 متهم به خروج از توهمی توماس در سرمای گاراژ یک شب تا پسر درگذشت هیپوترمی دمای بدن کاهش به 76 درجه است.

مرگ کودک شد اوج ماه از سوء استفاده در دست NYPD حمل و نقل پلیس و نامزدش, آنجلا Pollina, مقامات گفت. جفت شد هر دو متهم به قتل است.

Justyna Zubko-Valva's home
Justyna Zubco-Valva خانهJ. C. برنج

مایکل Valva, 40, داده شده بود بازداشت و از او سه پسر با Zubco-Valva و با آنها زندگی کرده بود با Pollina را سه دختر در سنتر مریچس.

Zubco-Valva داده شد به طور موقت بازداشت توماس ” برادران آنتونی و 10 و اندرو 6 بعد از پدر خود بازداشت.

Zubco-Valva که ذینفع از یک GoFundMe درایو است که خود را مطرح کرده است بیش از $70,000 تا کنون ظاهرا معتقد است هیچ چیز می تواند توقف سلب حق اقامه دعوی تلاش Quicken Loans بود که خواستار بازپرداخت کامل حدود 250.000 دلار وام در سه خوابه, 1.5-حمام خانه.

“وجود دارد هر کسی می تواند انجام دهد در این نقطه هیچ کس که پول زیادی,” او گفت:. “مایکل نابود من و بچه ها در هر شکل ممکن و با فرم.”

NYC اصلاحات افسر گفت: اعتبار خراب شد پس از Valva مسخره سه دستور دادگاه به پرداخت وام مسکن و دیگر لوایح به عنوان آنها درهم خود را تقسیم می شود.

او نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد وام مسکن شرکت را به کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im