مادر-به-بود الکس مورگان خوب است با المپیک به تعویق افتادن

الکس مورگان بود که برنامه ریزی به پشت با زنان آمریکا تیم ملی فوتبال در زمان بازی های المپیک در تابستان امسال صرف هفته پس از تولد اولین فرزند او.

2012 مدال طلا و دو بار در جام جهانی قهرمان پشتیبانی از کمیته بین المللی المپیک از تصمیم هفته گذشته به تعویق انداختن 2020 ژاپن بازی تا ژوئیه سال 2021 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“به طور کلی آن را فقط حق تصمیم گیری” مورگان گفت: در مصاحبه گسترده با زرق و برق. “من سعی کردم به آن نگاه کنید بیشتر از یک تیم چشم انداز, اما من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از خودم با تمام استرس هایی که خبر از coronavirus در بالای تلاش به عقب بر گردیم در شکل در یک مقدار کوتاه از زمان.”

“این بهترین تصمیم به سطح زمین بازی برای همه ورزشکاران در همه حوادث است.”

مورگان 30 اعلام کرد در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده, تیم, تکرار عنوان قهرمانی جهان را در سال گذشته که او و شوهرش, بازیکن فوتبال Servando Carrasco بودند و در انتظار اولین فرزند خود یک دختر در ماه آوریل است.

“گاه به گاه طرفداران این بازی شد فقط مانند ‘چرا او چیزی بود که در اوج دوران حرفه ای خود را?'” مورگان گفته بود این مجله در ماه فوریه قبل از به تعویق افتادن اعلام شد. “آن را مانند زنان می تواند هر دو را انجام نمی — بدن ما باور نکردنی — این واقعیت است که این جهان نیست واقعا تا به رشد” او می گوید. “این یک چیز بود که در آن من بود” آیا من می خواهم به با این کار؟’ این است بدن من خانواده من, زندگی من است.”

“من با خودم فکر کردم من باید پشتیبانی در محل قادر به بازگشت. وجود دارد هیچ دلیلی برای من برای متوقف کردن فقط برای شروع یک خانواده.”

و وجود دارد هیچ دلیلی برای باور مورگان – که 107 بین المللی اهداف گره خورده است برای پنجم در همه زمان USWNT لیست – نمی بازگشت به تیم ملی پس از بازی رزومه پس از همه گیر.

“ما فقط می توانیم فرض بیش آنقدر عدم قطعیت در آینده,” او گفت:. “اگر من هیچ هدف به تلاش برای رسیدن به, پس از آن که درست نیست به هسته اصلی که من هستم.

“وجود دارد یک صد چیز شده اند که رفتن را از طریق ذهن من است. در حال حاضر من باید زمان بیشتری برای مقابله و من باید زمان بیشتری با دختر من بدون بی پایان به سوالات. من می توانید آن را کشف کردن با یک کمی آرام تر و کمی وضوح بیشتر. من به نگاه به مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>