کوه سینا پرستاران فشار برای لوازم اضافی در coronavirus خط مقدم

پرستاران مبارزه در خط مقدم از coronavirus بحران التماس جمعه به شدت مورد نیاز منابع خارج از بیمارستان کوه سینا در شرق فوقانی جانبی که در آن آنها می گویند درخواست خود را عمدتا کاهش یافته است در گوش کر.

ده و یا پس از پرستاران برگزار شد تا نشانه هایی گفت: “ما نمی خواهد خود را در کیسه های بدن” همراه با عکس هایی از دستیار پرستاری مدیر Kious کلی از کوه سینا غرب و ژاکوبی مرکز پزشکی, پرستار Freda Ocran هر دو را از دست داده به COVID-19.

“محافظ شخصی لوازم و تجهیزات در حال اجرا هستند کم و اینکه مورد استفاده مجدد قرار هر روز” گفت ساشا وینسلو اتحادیه پرستار شاغل در بیمارستان.

زمان از پرستاران جمع آوری برخی از خواسته های خود را در حال حاضر شده است برای دیدار با یک دست دادن قرارداد با بیمارستان رهبری — از جمله به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به طوری که آنها نمی خواهد نیاز به استفاده مجدد از ماسک هر روز و افزایش طول قرنطینه برای آلوده کارکنان از CDC نیاز از هفت روز بازگشت تا 14 پس از آن ابتدا برش.

“من خوشحال هستم برای آن” وینسلو گفت. “اما آن را کمی بیش از حد دیر است. آیا آن زمانی که ما مریض هستند, هنگامی که ما در حال مرگ هستند.”

وینسلو گفت: او را در یک طبقه است که “قوانین” COVID-19 بيمار — به معنی “ما را هر مادر و هر کودکی که نمی دانم نتایج خود را در عین حال ما به لباس تا.”

“چیزهایی که ما نیاز به این است که آنچه ما نیاز داریم که در ایتالیا ساخته شده,” او گفت:. “منطبق کت و شلوار. آنچه ما زرد است شب و اگر شما خوش شانس یک کلاه.”

“ما فقط شروع به گرفتن [N-95 ماسک] بیش از آخر هفته هنگامی که ما نیاز به آنها را هفته ها و هفته پیش” وینسلو اضافه شده است.

کوه سینا وست پرستار دیانا تورس متهم بیمارستان تیراندازی کارگران خط مقدم ” ادعا می کند که آنها نمی باید منابع به اندازه کافی.

“در آن زمان یکی از همکاران من به از دست دادن نبرد خود را در برابر این ویروس برای آنها را به اذعان و متوقف کردن گفت ما دروغ” تورس گفت: با اشاره به کلی. “اگر ما آن را شاید ما نمی خواهد که به از دست دادن یکی از رزمندگان ما.”

مایک Pappas, یک پزشکی خانواده پزشک که به سازماندهی تظاهرات و کار نمی کند در کوه سینا خواستار آن شدند که کارگران “PPE و منابع در حال حاضر برای هر واحد مراقبت های بهداشتی کارگران — دوره.”

در یک جمعه بیانیه کوه سینا سخنگوی Jason کاپلان گفت: نگه داشتن کارکنان و بیماران امن “است که ما مطلق شماره یک ماموریت در حال حاضر.”

“علاوه بر منابع ارائه شده توسط دولت فدرال و دولت ما در ادامه به حرکت آسمان و زمین برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی ما, کارکنان, دسترسی مناسب به PPE,” کاپلان گفت.

“ما درک می کنیم که ترس و نگرانی و ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ممکن است برای محافظت از قهرمانان ما در خط مقدم. ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>