کوه سینا به دنبال کمک های مالی برای مبارزه با کروناویروس

آنها هنوز هم به دنبال لباس — و فقط در مورد هر چیز دیگری.

کوه سینا سیستم بیمارستان که در آن پرستاران infamously متوسل به پوشیدن کیسه های سنگین با توجه به آنچه که آنها به نام خطرناک سهمیه بندی از لباسهای — راه اندازی یک اورژانس مالی درخواست کمک های مالی به دنبال به خرید پنکه لباس و ماسک پست یاد کرده است.

بودجه مطرح شده نیز کمک بیمارستان, سیستم پرداخت به صورت تجربی در درمان مواد مخدر برای مبارزه با COVID-19.

یک لینک جدید در کوه سینا وب سایت اجازه می دهد تا اهدا کنندگان برای انتخاب یک “هدیه مقدار” — $1,000 نسبت به خرید یک دستگاه تنفس مصنوعی, $500 به سمت ضد بدن آزمون برای حمله به coronavirus $250 برای خرید شام برای یک گروه 10, 100 دلار برای پنج محافظ لباسهای 50 دلار برای سه جعبه دستکش, $25 برای دو صورت سپر و عینک 20 دلار برای یک بارگذاری خانه سوار یک پرستار و 10 دلار برای خرید ناهار برای مراقبت از سلامت کارگر.

“کوه سینا سیستم بهداشت و درمان است که در خطوط مقدم از رمان coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. ما پزشکان در حال مراقبت از همیشه افزایش تعداد نیویورک بیماران و محققان ما در حال آزمون در حال توسعه و جستجو برای یک واکسن. ما تخصص و تعهد برای مقابله با این چالش” به جمع آوری کمک مالی بشه گفت.

“زمان در حال حاضر و نیاز فوری است. نیویورک مرکز ویروس و کوه سینا است که کانون در نیویورک است. با تشکر از شما برای همکاری خود را به عنوان ما حرکت این زمان دشوار است با هم” کوه سینا تجدید نظر گفت.

یک پست در صفحه اول معرض در 26 مارس نشان داد که پرستاران در کوه سینا را Midtown غرب بیمارستان متوسل به پوشیدن کیسه زباله زیرا آنها خواسته بودن به پوشیدن یک لباس شب برای تغییر کل به جای تغییر لباسهای بین بیماران.

آنها حتی در ارتباط با عدم دنده محافظ به COVID-19-مربوط به مرگ معشوق پرستاری مدیر Kious کلی. کوه سینا را تکذیب کرد مقامات هر دو ادعا می کند.

پرستاران گفت: در هفته گذشته به آنها داده شده بیشتر لباسهای زیر ارسال گزارش. جمعه گذشته پرستاران در کوه سینا گل سرسبد بیمارستان در شرق فوقانی جانبی نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی به شکایت از کمبود شخصی دنده محافظ.

کوه سینا به تازگی به دست آمده پنج تن از تجهیزات پزشکی از چین است.

کوه سینا نیز یکی از 34 موسسات در سراسر کشور شرکت کننده در ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه. این برنامه به دنبال خون پلاسما کمک های مالی از بهبود coronavirus بیماران که حاوی آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با این ویروس در بیماران به طور جدی بیمار.

کوه سینای سلامت سیستم همچنین شامل بث اسرائیل بیمارستان در پایین منهتن و همچنین بیمارستان ها و درمانگاه در بروکلین و کوئینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>