آقای ملاقات برای کمک به باز کردن بلومبرگ دفتر مبارزات انتخاباتی در کوئینز

متس نیویورک بزرگ-رهبری نمادین طلسم — آقای Met — در حال رفتن برای کمک به نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ بازی های سیاسی بیس بال.

آقای برآورده خواهد بود در دست به زمین باز از بلومبرگ کمپین جدید در 39-36 خلیج بلوار در بیسید کوئینز پنج شنبه شب.

در حالی که یک مقام رسمی تایید شده از متس سازمان آقای ملاقات معشوق موفق باشید جذابیت چه کسی می داند که Amazin’ همه چیز اتفاق می افتد در یک کمپین سیاسی و همچنین در بیس بال الماس.

و اگر مهر را دریافت نمی کند انتخاب, جان سخت متس فن ممکن است علاقه مند در داشتن میلیاردر سابق سه دوره شهر نیویورک شهردار به دست آوردن Amazins.

به تازگی معامله برای پرچین حامی مالی استیو کوهن برای خرید این تیم به نظر می رسد به هم پاشید.

در همین حال رادیو فردا را انتخاب کنید تا کلید تاییدیه در باز کردن.

ملکه قانونگذار پل Vallone خواهد بود که برای اولین بار در نیویورک عضو شورای شهر به بلومبرگ نامزدی همراه با ملکه, دولت, مجلس کلاید Vanel.

“بی سابقه رفاه ما لذت می برد یک نتیجه مستقیم از تصمیم گیری و رهبری ساخته شده توسط ما قبلی شهردار مایک بلومبرگ ،” Vallone گفت.

“او می دانست که اولویت توسعه اقتصادی خواهد بود حیاتی برای حفظ تعادل نیاز هر شهروند است. او به چالش کشیده هر یکی از ما بهترین های ما به طوری که ما در شهرستان می تواند رونق و او همان را انجام خواهد داد به عنوان رئيس جمهور ما است. است که چرا من با افتخار ایستاده با مایک بلومبرگ برای رئیس جمهور.”

Vanel گفت: “به عنوان یک مدافع جامعه من تحسین شور و شوق خود را برای علل مانند تفنگ خشونت و تغییر آب و هوا. به عنوان یک رهبر کسب و کار من احترام توانایی های خود را به ایجاد هزاران شغل. و به عنوان یک مقام انتخابی من قدر توانایی خود را برای انجام کارها.

“به عنوان فضای سیاسی در واشنگتن به وخامت ما نیاز به یک رئیس جمهور مانند مایک است که قادر به شکاف و کار به نمایندگی از همه آمریکایی ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر