MTA رئیس پت Foye “احساس خوب” پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

رهبر حمل و نقل متروپولیتن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

پت Foye, 63, MTA را رئیس و مدیر عامل شرکت آموخته های خود را تست مثبت شنبه است و “احساس خوب” با توجه به MTA سخنگوی صومعه کالینز.

“پت در حال حاضر منزوی در خانه احساس خوب و حفظ کامل خود را در برنامه” کالینز در بیانیه ای گفت. “پت گذشته بود در روز یکشنبه در نگهداری امن اجتماعی فاصله و بدون علامت در آن زمان است.”

Foye گذشته در سفر به MTA ستاد روز شنبه برای اقتدار ماهانه جلسه هیئت مدیره.

در حالی که در این جلسه به ترتیب به حداکثر رساندن فاصله بین MTA مقامات وجود دارد چند نمونه دوربین در این جلسه و پس از کنفرانس مطبوعاتی که در آن موقت ترانزیت جمهور سارا فینبرگ بود در عرض چند پا از Foye.

Foye مشغول به کار از راه دور در روز پنج شنبه و جمعه تحت قبلا مرتب برنامه و قصد دارد برای ادامه مشکلات ناسازگار بودن در از خانه به عنوان سازمان حمل و نقل باقی مانده عملیاتی در طول coronavirus بحران است.

“پت اولویت باقی مانده است سلامت و ایمنی مشتریان و کارکنان و حصول اطمینان از نیویورک بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگر ضروری پرسنل می توانید به و از کار در طول این بحران بهداشت عمومی.”

دو MTA کارگران شناخته شده اند و بعد از پایین آمدن با COVID-19. حداقل 156 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از شنبه با توجه به MTA و دیگر 1,181 بودند در قرنطینه.

در یک پیام به کارکنان Foye تاکید کرد نیاز به آنها را به ماندن در خانه اگر آنها بیمار قرار می گیرند.

“لطفا به یاد داشته باشید اگر شما احساس می کنید چوب — اقامت خانه” Foye نوشت.

“من از هر یک از شما برای خدمات خود را در طول این زمان به چالش کشیدن” او رفت. “امن و اجازه دهید نگه داشتن نیویورک در حال حرکت با هم.”

Foye دوم حمل و نقل رسمی در منطقه به گرفتن ویروس.

بندر مقام مدیر اجرایی ریک پنبه گفت: در اوایل این هفته بود که او ساخته شده یک بهبودی کامل از بیماری بعد از تست مثبت در 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>