MTA به دو برابر آن ایستگاه مترو شستشو به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در ایالت نیویورک است.

حمل و نقل خدمه در حال حاضر تمیز کردن ایستگاه های هر شب را در حال حاضر انجام یک دوم شستشو در طول روز سارا فینبرگ قدرت موقت ترانزیت رئیس جمهور گفت: سه شنبه شب در NY1 را “در داخل سالن شهرستان.”

“پس هر شب ما تمیز کردن و ضد عفونی کردن ایستگاه های — تمام تاچ پونت که مسافران و سواران به احتمال زیاد به لمس” فینبرگ گفت. “شروع فردا, ما قصد داریم برای انجام این کار دو بار.”

هر قطار, ماشین, هنوز برنامه ریزی برای ضد عفونی هر سه روز, او گفت:.

“بنابراین ما در حال کار واقعا سخت را به مطمئن شوید که ما در حال انجام بهترین های ما برای نگه داشتن سیستم به عنوان امن به عنوان تمیز و امن برای دوچرخه سواران به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

فینبرگ پیوست کر شهر و MTA مقامات مشاوره مسافران برای جلوگیری از جرم حمل و نقل در صورت امکان به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در منطقه شهری صعود به 173 از جمله 36 مورد در شهر نیویورک و بیش از 100 در شهرستان Westchester.

فینبرگ گفت: “anecdotally, [سیستم مترو] احساس می کند کمی آرام” به عنوان سواران توجه به توصیه های خود را — اگر وجود ندارد یک “چشمگیر” رها در ridership در عین حال او اضافه شده است.

در حالی که فینبرگ نمی تواند پیش بینی تاثیر این ویروس را بر روی سیستم MTA رئیس پت Foye گفت: اقتدار است نیروبخش برای “قابل توجه” تاثیر بودجه بر کاهش ridership آمار و ارقام و بالاتر هزینه های نیروی کار برای ایستگاه شستشو.

“MTA و سازمان خود را متحمل خواهد شد مقدار قابل توجهی از هزینه های این تلاش” Foye روز دوشنبه گفت:.

واقعا نگه داشتن سیستم, پاک, چند, یک متخصص بهداشت قبلا گفته پست که MTA را به اصل پاک در سراسر ساعت به دلیل بسیاری از سطوح که در حال لمس توسط دست های متعدد هر چند ثانیه.

با دیوید مایر

نقشه از coronavirus موارد در آمریکا

نیویورک پست گرافیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de