MTA نصب پلاستیک موانع در اتوبوس برای محافظت از رانندگان

MTA را نصب پلکسی گلاس و پلاستیک پرده موانع برای محافظت از رانندگان اتوبوس — جلوتر از برنامه ریزی اوت بازگشت به جلوی درب اتوبوس شبانه روزی و کرایه مجموعه ای اعلام کرد

امیدوار به رول از 1500 $در هر اتوبوس پلکسی گلاس تقسیم بر 4,200 اتوبوس محلی شروع در ماه ژوئیه یا اوت با اتمام انتظار می رود زمانی در, سقوط اتوبوس رئیس کریگ کیپرینو گفت: در طول یک نسخه ی نمایشی در این Michael J. کویل اتوبوس انبار در منهتن در روز سه شنبه.

یکی دیگر از 600 اتوبوس محلی و 1000 اتوبوس اکسپرس دریافت کنید پرده های حمام پلاستیکی مانند وینیل جدایی در پایان ماه اوت در هزینه $300 به $500 در هر اتوبوس کیپرینو گفت.

“این یک کوتاه مدت راه حل است. ما نیز در حال کار بر روی راه حل های دیگر که در حال… بلند مدت,” او گفت. “یک راه حل ما در حال تعامل با اتوبوس ما تولید کنندگان است بالقوه به طور کامل محصور اتوبوس اپراتور محفظه.”

“اما این یک طراحی جدید ، که نمی خواهد اتفاق می افتد برای برخی از زمان.”

شهر نیویورک اتوبوس های محلی شده اند کرایه-رایگان و backdoor-تنها پس از 23 مارس به منظور محافظت از رانندگان اتوبوس از ابتلا به کوروناویروس. از ماه مارس بیش از 10000 MTA کارکنان باید نام بیمار در یک نقطه و 132 کارگران فوت کرده اند از ویروس.

MTA bus driver Jose Onoro, from Manhattan, sits behind the wheel of a city bus which has been fitted with the new coronavirus protective interior
MTA راننده اتوبوس خوزه Onoro از منهتن نشسته در پشت چرخ از یک شهر است که مجهز به جدید کروناویروس محافظ داخلیمتی McDermott

حمل و نقل مقامات قبلا طعنه برنامه ای برای بهتر سپر اپراتورهای اتوبوس از مسافران به اتوبوس ridership به بازگشت سریع تر از مترو ridership به حدود 52 درصد از پیش همه گیر سطوح.

اما تاریخ دقیق روشن نشده است برای از سرگیری مقابل درب سرویس و کرایه مجموعه است. کیپرینو منحرف وقتی پرسید که آیا مسافران خواهد بود و مجاز به ورود از طریق درب جلو در اتوبوس بدون افزایش تقسیم.

“ما بسیار تهاجمی شتاب رول,” او گفت:. “ما همه چیز را ما می توانیم در رابطه با ارائه حفاظت مناسب برای اپراتورهای ما.”

TWU محلی 100 جمهور تونی Utano هشدار داد مقامات حمل و نقل باید فکر می کنم دو بار قبل از از سرگیری درب جلو سوار شدن در اتوبوس که اصلا به حفاظت اضافی.

“ما قصد داریم به ما اجازه می دهد تا اپراتورهای اتوبوس به جلو و یک اتوبوس بدون مانع از حفاظت در حالی که این بیماری همه گیر در جریان است” Utano گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>