این یک موضوع حساس.

MTA می گوید آن را متوقف و با استفاده از آن بحث اثر انگشت اسکن ساعت زمان برای کارکنان در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این ساعت در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پادزهر برای مبارزه با اتهامات گسترده اضافه کاری سوء استفاده شده است به طور معمول شکست ظاهری اعمال خرابکاری پس از آنها برای اولین بار نورد در تابستان گذشته با توجه به MTA بازرس عمومی.

تیم Minton یک MTA سخنگوی گفت: timekeeping نرم افزار از کرونوس را چند روز تعطیل.

“به محض این که ما از تکنولوژی تنظیم و ما را به اصلاح و نیازهای ما به تعلیق مورد نیاز برای اسکن انگشت در حالی که حفظ نیاز به ورود به سیستم در داخل و خارج زمانی که کارکنان به کار می آیند” گفت: Minton در بیانیه ای در روز سه شنبه.

MTA را اجرای جدید ساعت است که قرار است به جای کهنه کاغذ کارت — شده است مملو از تاخیر. پس از اولین امیدوار به کل 40,000 نفر نیروی کار با استفاده از ساعتهای این در ماه سپتامبر گذشته تنها در حدود 85 درصد از این کارگران به طور فعال با استفاده از تکنولوژی اواسط ژانویه.

در ضمن به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به صعود در منطقه متروپولیتن نیویورک این MTA نیز رسما مسلم کارگران اجازه پوشیدن ماسک های جراحی در حالی که در این کار با توجه به حمل و نقل اتحادیه کارگران.

“ما همچنان به نگاه کردن به منافع ما اعضای” TWU محلی 100 جمهور تونی Utano در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت بسیار نزدیک و ارائه کاربران با به روز رسانی منظم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de