قتل پادشاه پروانه فعالان stun مکزیک

اخبار دو قتل در مکزیک این هفته نیست که تکان دهنده برای یک کشور گرفتار بی معنی قتل اغلب مربوط به مواد مخدر در حال اجرا و جنگ باند.

A Monarch butterfly at the Sanctuary of El Rosario.
یک پادشاه پروانه در محراب از ال روساریو.خبرگزاری گتی ایماژ

اما قتل زیست Homero گومز گنزالز و راهنمای تور رائول هرناندز Romero — دو پروانه فعالان شاغل در مکزیک ال روساریو monarch butterfly محراب — شوکه کوچک و مسالمت آمیز جامعه در میچوآکان.

“چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد چرا که آنها در حال به پایان رساندن و تمام فعالان این افرادی که در حال انجام کاری برای جامعه” گومز Gonzalez برادر Amado گومز آسوشیتدپرس گفت.

هیچ مظنون نام برده شده و هیچ مقام رسمی انگیزه اعلام شده است.

هر سال از ماه نوامبر تا مارس جنگل های یونسکو حفاظت شده و ذخیره گاه زیستکره — 10000 فوت بالاتر از سطح دریا در اقیانوس اطلس کمربند آتشفشانی خارج از شهر مکزیک — جلب دانشمندان و گردشگران به طور یکسان به عنوان میلیون ها پروانه پادشاه خود را 3,000 مایل مهاجرت از کانادا به زمینه های پرورش خود را در مکزیک است.

داخل رزرو هستند پناهگاه برای پنج نفر از هشت مگا مستعمرات از پروانه ها که گله به جنگل ها پر از رشد بلوط و درختان کاج — همان درختان که جذب غیر قانونی وبلاگ نویس و آووکادو مزارع. در یک منطقه از مکزیک که در آن به طور متوسط حقوق و دستمزد نشانگر حدود 12000 دلار در سال آووکادو نیز دیده می شود به عنوان تنها مناسب سرمایه گذاری پول سازی.

با توجه به AP “گومز Gonzàlez مبارزه برای نگه داشتن وبلاگ نویس از بانک پیشرو در راهپیمایی ها و تظاهرات و ضد ورود گشت و تلاش برای متقاعد کردن دولت به افزایش ناچیز دستمزد که کشاورزان محلی دریافت خواهید کرد برای حفظ درختان. او موفق به reforest حدود 370 هکتار از قبلا پاک زمین است.”

گومز گونزالس و رومرو مبارزه برای پروانه ها فقط برای دلایل زیست محیطی — حشرات دارای اهمیت معنوی نیز هست. محلی باور است که به عنوان پروانه ها بازگشت و یا در اطراف روز مردگان در اوایل ماه نوامبر آنها نشان دهنده روح اجداد بازگشت. هنگامی که پروانه ها را ترک و به پرواز در شمال آن نیز سیگنال های زمانی که به کشت محصولات زراعی است. اما swarms از پروانه ها نیز یک بارومتر برای سلامت این سیاره است.

با توجه به تغییرات آب و هوایی و از دست دادن زیستگاه تعداد پروانه ها رو به کاهش هستند. با توجه به جغرافیای ملی “تعداد شرقی پادشاهان زمستان گذران در مکزیک در سال جاری کاهش یافته است 15 درصد از سال گذشته در مجموع کاهش بیش از 80% بیش از 20 سال گذشته است.”

“بسیاری از جمعی از مالکان از ترس که با [گومز گنزالز را] مرگ جنگل ها به پایان رسید” برادر خود را Amado گومز گفت: AP. “من می خواهم به درخواست مقامات برای انجام کار خود را و بیشتر برای محافظت از فعالان مانند برادر من چرا که به تازگی در مکزیک تعداد زیادی از فعالان فوت کرده اند. با مرگ او نه تنها خانواده را از دست داده است; اما تمام جهان و پادشاه پروانه و جنگل از دست رفته بیش از حد است.”

پائولا Froelich بنیانگذار و سردبیر آنلاین مجله سفر برای زنان پهن خارج از کشور. Instagram @pfro.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de