‘تخم مرغ من بی بها هستند’: NY نماینده مجلس اهدا شده به کلینیک باروری 5 بار

این قانونگذار است که باروری ملکه نیویورک!

Assemblywoman تیلور عزیزم (D-همپستید) گفت: او با توجه به هدیه ای از زندگی با اهدای تخمدان او تخم مرغ را در یک کلینیک باروری پنج زمان مختلف برای کمک به زوج های دیگر بچه ها.

“من اهدا تخم مرغ پنج بار. پنج خانواده های مختلف انتخاب من” عزیزم 36 گفت: پست در یک مصاحبه اختصاصی.

“من هرگز ملاقات خانواده ها است. زندگی آن است. شما در حال آوردن زندگی به جهان است,” او گفت:.

باروری کارشناسان می گویند وجود دارد 60 درصد میزان موفقیت لقاح تخم مرغ اهدا, که به معنی عزیزم کمک کرده است و تصور یک تعداد از بچه ها آوردن شادی برای زوج های که می تواند کودکان ندارد.

تیلور فراوان باروری را تداعی سوء استفاده از بروکلین مرد Ari ناگل که اهدا اسپرم خود به سیره 49 فرزندان درآمد او لقب “Sperminator.”

زنان در مورد پرداخت 10 ، 000 دلار برای اهدای تخم مرغ خود را با توجه به NYU Langone مرکز باروری.

اما عزیزم گفت که او هرگز در نظر گرفته آن را به یک کسب و کار جانبی.

“من آن را انجام دهید برای دریافت پرداخت می شود. تخم مرغ های من هستند بی بها” او گفت:.

داوطلبانی که اهدا تخم مرغ می رود از طریق یک فرایند مشابه به عنوان زنانی که تحت لقاح مصنوعی (IVF). آنها دریافت تزریق هورمون برای تحریک تخمدان برای تولید چند تخم مرغ به جای یک تخم مرغ معمولا تولید شده در طی یک چرخه قاعدگی با توجه به NYU Langone درمانگاه.

پزشک با استفاده از یک سوزن مخصوص برای بازیابی تخم از تخمدان در طول 10 تا 20 دقیقه روش در حالی که بیمار تحت آرامبخشی. یک بیمار توصیه می شود به کسی که همراه او به همراهی او پس از عمل.

تیلور که آفریقایی-آمریکایی گفت: او با تعجب به یاد بگیرند وجود دارد یک بازار در کلینیک باروری برای تخم مرغ از زنان به هنگام بازگشت به نیویورک از آتلانتا که در آن او با حضور در کالج اسپلمن گشت.

“من معلوم بود و آنچه که پزشکان به یک, کامل, نمونه,'” عزیزم گفت.

عزیزم برای اولین بار نشان داد که او یک تخم مرغ اهدا کننده در طول بحث های خصوصی با دیگر نمایندگان مجلس در مورد قانونی که لغو ممنوعیت پرداخت قرارداد رحم جایگزین در نیویورک است.

عزیزم اشاره به تجربه خود به توضیح دهد که چرا او از این لایحه پشتیبانی توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قانونی حاملگی رحم جایگزین قرارداد که در آن یک زن است به پرداخت $20,000 به 40 ، 000 $برای حمل در شرایط آزمایشگاهی بارداری و به هنگام تولد به یک کودک برای زن و یا زن و شوهر. قانونگذاران مسدود اندازه گیری سال گذشته اما فرماندار هل دادن به آن پهلو به بودجه دولت به دلیل چهار شنبه, آوریل 1.

نیویورک یکی از معدود کشورهای است که به صراحت ممنوعیت پرداخت رحم جایگزین.

بسیاری از کون زوج های نابارور در حال حاضر به سفر به کشورهای دیگر برای ورود به یک قرارداد با قائم مقام.

“شما از دست دادن یک فرصت برای یک دسته کامل از مردم فکر گسترش خانواده خود را. آن را در مورد ارائه گزینه های” تیلور گفت: از بلند کردن ممنوعیت. “من به حمایت از زنان انتخاب داشتن. من می خواهم برای حمایت از حق زن را انتخاب کنید.”

“من به اشتراک گذاشته شده داستان من با سایر قانونگذاران و درک نیاز به ایمنی و حفاظت از زنان حامل در جانشین قرارداد. شده است وجود دارد یک تاریخچه از مردم گرفته استفاده در این کشور است. ایمنی و حفاظت در ابتدا” عزیزم گفت.

اما او افزود: “در حال حاضر وجود دارد هیچ پادمان برای هر چیزی است.”

عزیزم گفت که او صحبت کرد و به طور خلاصه با کومو در مورد تجربه خود و موضوع است.

دکتر جیمز Grifo رئیس NYU Langone مرکز باروری که پشت قانونی حاملگی رحم جایگزین در نیویورک ستایش عزیزم برای داشتن شجاعت برای گفتن داستان خود را.

“خوب برای او را برای صحبت کردن او را درک پیچیدگی این موضوع است. که درک آن بهتر از او؟” Grifo گفت.

او گفت: وجود دارد یک “شانس بزرگ” عزیزم تخم مرغ تولید می شود کودکان برای تعدادی از زوج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>