Browns پایان دفاعی Myles گرت خواسته او رفتار کارهای متفاوت او پس از ابقاء شد توسط NFL.

پس از یک حادثه در ماه نوامبر است که در آن گرت bashed استیلرز کارفرمایی ماسون رودلف در سر با کلاه ایمنی در طول یک بازی اول سابق-به طور کلی انتخاب کنید به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد و رسما ابقاء در فوریه. 12.

گرت بلافاصله پس از توافق به مصاحبه با ESPN پس از بازگشت اما نمی اطلاع Browns که او انجام این کار. این مصاحبه به پایان رسید تا نقشه کشی سنگین موشکافی به عنوان گرت ایستاده اولیه خود را ادعا می کنند که او باعث شد رودلف استفاده از نژادی لکه دار کردن.

“من کاهش یافته است توپ وجود دارد” گرت گفته ورزشی به تازگی در تانزانیا که در آن او را به شرکت در یک ماموریت برای Waterboys یک ورزشکار ابتکار به ارائه آب آشامیدنی برای جوامع نیاز دارند. “من باید گفت: Browns قبل از من آن را انجام داد. این فنر در دامان من و من فکر کردم این یک فرصت خوب برای بحث در مورد Waterboys. من می دانستم که آنها را تا این حادثه. من می خواهم که من می گویند بر روی آن و حرکت بر روی این موضوع است.”

گرت اضافه شده که پدرش لارنس به او گفت که او “باید ذخیره شده که برای خود کرد.”

“[پدرم] بود حق” گرت گفت. “شما می گویند برخی از روز دیگر. که بهترین راه برای آن قرار داده است. باید هوشمند باشد با آنچه شما می گویند و هنگامی که شما آن را می گویند.”

در زمینه حادثه منفجر پس از ESPN Adam Schefter توییتی “حمله” جرقه حدس و گمان است که گرت می تواند از نظر قانونی متهم برای اقدامات خود را. هیچ قانونی اقداماتی که تا کنون صورت گرفته اما گرت قاطعانه ایستاده بود با این تصور که رودلف تحریک خشونت نژادی لکه دار کردن.

با این حال گرت گفت: ورزشی که او قصد دارد در نادیده گرفتن هر گونه سوال بیشتر در مورد این حادثه.

“من هم می گویند:” سوال بعدی “و یا آن را نادیده گرفت چرا که ما صحبت کردیم به اندازه کافی در مورد آن داده و آن را خیلی انرژی و زمان” گرت گفت. “ما باید چیزهای دیگر به نگرانی در مورد.”

پس از گرت ESPN مصاحبه رودلف پرسیدم 1000% غلط است. Bold-Faced دروغ است. من نمی اند و نه مطلق یک نژادی-لکه دار کردن. این یک نفرت انگیز و بی پروا تلاش برای ترور شخصیت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de