همانطور که انتظار می رود Myles پاول بود به اتفاق آرا انتخاب به شرق اولین تیم لیگ مربیان برای دومین مستقیم فصل.

در حال حاضر بالا به ثمر رساند Seton سالن ارشد از ترنتون باید صبر کنید تا روز چهارشنبه برای پیدا کردن اگر او ملحق خواهد شد تری Dehere (1992-93) و دن Callandrillo (1981-82) به عنوان تنها دزدان دریایی به لیگ بازیکن سال. مربی سال را نیز اعلام کرد روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از شروع مسابقات.

پاول led هشتم-رتبه Seton Hall (21-9, 13-5) به سه راه کراوات بالای شرقی با شماره 11 کریقتن و شماره 14 ویلانووا برای به طور منظم فصل عنوان هر چند دزدان دریایی تا به حال دو احتمال در طول هفته گذشته برای برنده شدن در این عنوان افتاد اما به فوق تیم است.

فصل بازیکن سال در این کنفرانس او به طور متوسط 21 امتیاز در هر بازی دوم بیشتر در لیگ و 18-بهترین ها در این کشور گره خورده بود برای 10 در کمک (3.4) گره خورده است و برای هشتم در دزد (1.4) در کنفرانس بازی.

پاول بود پیوست برای اولین بار توسط تیم مارکت را Markus Howard, خاویر را ناجی مارشال, ویلانووا را Saddiq Bey کریتون را Ty-Shon الکساندر و ساقی را Kamar بالدوین. هوارد و Bey بودند دیگر به اتفاق آرا انتخاب.

پاول می پیوندد Dehere به عنوان دومین Seton سالن بازیکن به نام به لیگ دو تیم در فصل متوالی. او یک فینالیست برای جری وست گارد تیراندازی جایزه سال و یک کسیکه برای چوبي جایزه و مشاهیر جایزه.

سوم-کشت Seton سالن باز می شود بزرگ شرق مسابقات پنجشنبه شب در مقابل, No. 6 مارکت در 9:30 p. m.


توسعه سنت جان (16-15, 5-13) بازیکنان جوان زیر سال اول مربی مایک اندرسون شده است یکی از نکات برجسته در این فصل و آینده بلوک ساختمان به رسمیت شناخته شد, بزرگ شرق مربیان است. به جلو جولیان hp networking نامگذاری شد به همه اول تیم ساعت پس از او برنده دوم خود را بزرگ شرق دانشجوی سال اول این هفته جایزه. ویلانووا دو ارمیا رابینسون-ارل و جاستین مور شد و به اتفاق آرا انتخاب برای همه دانشجویان سال اول تیم. DePaul را رومئو Weems و خاویر را Zach Freemantle و KyKy Tandy نیز برداشت برای این تیم است.

Julian Champagnie St. Jon's big east all freshman
جولیان Hp Networkingرابرت Sabo

گرد 6-پا-7 بروکلین بومی آینده 21-نقطه 12-بهبود عملکرد در یک پیروزی بیش از مارکت در شنبه hp networking است که به طور متوسط 10 امتیاز و 6.5 ریباند در هر بازی رتبه سوم و دوم به ترتيب در میان شرقی و دانشجویان سال اول در این دسته. آخرین سنت جان بازیکنان را در لیگ تمام-دانشجوی سال اول تیم شد مارکوس LoVett و Shamorie حوضچه در سال 2017. نهم دانه در شرق مسابقات St. john’s روبرو خواهد شد شماره 8 جورج تاون در دور باز از شرق مسابقات چهارشنبه شب در 7 p. m.


کریقتن را مارکوس Zegarowski اول تیم حمله القاعده به رهبری تیم دوم انتخاب همراه با DePaul را Paul Reed خاویر را Tyrique جونز ویلانووا را Collin گیلیسپی و پراویدنس آلفا دیللو یک هارلم بومی است. Seton سالن گارد نقطه کوئنسی McKnight شد لوح انتخاب شد جورج تاون مرد بزرگ عمر Bati.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im