“قابلی ندارد.”

این چیزی است که دانی مارشال فکر می کند Myles پاول و مارکوس Howard باید گفت هفته آینده به عنوان آنها آماده به بازی نهایی شرقی و بازی از خود نامی مشاغل هنگامی که بزرگ شرق مسابقات راهنمایی در Madison Square Garden.

دو مقام ارشد سپاه پاسداران پاول از Seton سالن و هوارد از مارکت یک نادر بودن این روز است. هر دو در برابر فریب NBA پیش نویس یک سال پیش برای یکی از شانس بیشتری در کالج بسکتبال ،

“آنها با توجه به طرفداران چهار سال از این بسکتبال گفت:” مارشال, Fox Sports تحلیلگر که ستاره دار در UConn در اوایل ’90s زمانی که Huskies شد و هنوز هم در شرق.

“هر کس باید از آنها تشکر می کنم چرا که آن دیگر اتفاق نمی افتد. چهار سال به تماشای آنها در توسعه و تبدیل به فوق العاده رهبران برای تیم خود. یکی چاق بچه از ترنتون که از دست برخی از 40-50 پوند برای رسیدن به این نقطه بودن فوق العاده گلزن. و این بچه از آریزونا ترک گرمترین محل شما می تواند از رفتن به یکی از سردترین در مارکیوت و در حال حاضر یکی از پرکار ترین گلزنان در کالج بسکتبال تاریخ است.”

Myles Powell and Markus Howard
Myles پاول و مارکوس هواردبیل Kostroun; گتی ایماژ

پاول کمک به دزدان دریایی در رسیدن به بزرگ شرق نهایی یک سال پیش — که در آن آنها را از دست داده به ویلانووا — با 78 امتیاز در سه بازی. نیمه نهایی پیروزی آمد Marquette که در آن Howard — آینده 30 نقطه آتش زدن از سنت جان — یک ملال انگیز 1 از 15 از کف. شانس خود را برای رستگاری می آید پنج شنبه زمانی که عقاب طلایی نگاه خود را برای بهبود NCAA Tournament بذر.

“من امیدوارم که مردم چه قدر جذاب شده است که” مارشال گفت. “برای من این تلخ و شیرین. من دوست دارم که آنها در حال رفتن به فرصت را به بازی حرفه ای و مقدار زیادی از پول, اما آن را می تواند غم انگیز زمانی که شما به دیدن Seton سالن و Marquette بازی و آنها نمی شود وجود دارد.”

این دو نیز تماشا به عنوان ویلانووا به راه دور به عنوان بزرگ شرق مسابقات قهرمانان در هر یک از این جفت ارز را برای اولین بار سه فصل است. جی رایت تیم خواهد بود یک عامل در این سال دوباره. این Wildcats خراب پاول ارشد شب با 79-77 پیروزی چهارشنبه.

ویلانووا موفقیت رفته فراتر از فرهنگ شرقی و برنده دو از چهار گذشته مسابقات قهرمانی ملی. Seton سالن انتظار می رود به یک شماره 2 یا 3 دانه در مسابقات NCAA اما موفقیت در این زمینه از 68 بوده است گریزان در Kevin ویلارد عصر و زمان آخرین آنها رسیده شیرین 16 شد 2000.

“من فکر می کنم آن را به یک چهار نهایی تیم بدون سوال” مارشال گفت. “برخی از ما prognosticators — به دلیل نزدیکی ما به این کنفرانس و احترام ما از کوین ویلارد شده و با کمی بالا در Seton سالن در گذشته است. من صادقانه فکر نمی کنم که در مورد این سال است.

“پاول باید بازیکن سال راهی این تیم پیشرفت کرده است. آنها همچنین برخی از واقعا کیفیت نگهبانان در اطراف او در [جرد] Rhoden و [کوئنسی] McKnight. آنها برخی از بچه ها که می تواند گام و پر کردن برخی از این شکاف و آنها برخی از اندازه. مهم ترین چیز برای رفتن به این مسابقات این است که دفاع از خود سفر. آنها انجام داده ام آن را تمام فصل طولانی است.”

حرکت شروع می شود در باغ ،

“دیگه هیچ برقی از MSG طول شرقی و مسابقات” مارشال گفت.

پاول و هوارد می دانم که هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی