واشنگتن — Myles پاول گل 34 امتیاز Romaro Gill بسته حرفه ای-با هشت بلوک و شماره 12 Seton سالن مسابقه را به یک بزرگ سرب و ضرب و شتم جورج تاون 78-71 شنبه شب.

دزدان دریایی (17-5, 9-1) شروع به پریدن کرد به 16-0 منجر رفتن 4 برای 4 در 3-اشاره گر. پاول دومين گلزن در شرق ضربه خود را به ثمر رساند به طور متوسط از 21 امتیاز حاصل کار دو تیم.

Seton سالن کوئنسی McKnight بود در خط شروع و به پایان رسید با هشت امتیاز و یک بازی-بالا 10 کمک در دقیقه 22. او ذکر شده بود که روز به روز پس از خروج از روز شنبه دست به خاویر اوایل با یک زانوی چپ آسیب است.

دزدان دریایی به بهبود 5-0 در جاده ها در شرق است. آنها را به دست آورد نه از 11 برابر جورج تاون.

جرجتاون (13-10, 3-7) بود و بازی دوم مستقیم بازی بدون گلزن برجسته مک McClung بود که با پای راست مجروح.

عمر Bati رهبری Hoyas با 19 امتیاز و 15 ریباند خود 13th, دو-دو فصل است. جورج تاون را Jahvon بلر به حال 18 امتیاز در حالی که ترل آلن اضافه شده 11 امتیاز.

Seton سالن برگزار شد جورج تاون به 33.8% تیراندازی به عنوان Gill تا به حال هشت نفر از دزدان دریایی 11 بلوک. این Hoyas ماند در این بازی با ضربه زدن 21 از 24 رایگان می اندازد.


دزدان دریایی در پاسخ به اولین کنفرانس دست رفتن فصل برای کسب این فصل رفت و برگشت از Hoyas. آنها خود را افزایش سرب در شرق به دو بازی به لطف پیروزی و شماره 10 ویلانووا از دست دادن اوایل روز چهارشنبه در شماره 19 ساقی. با سالم McKnight, Seton Hall می توانید تمرکز بر روی مانورهای رندانه برای یک دانه بالا در چه خواهد بود پنجم مستقیم NCAA Tournament تحت مربی کوین ویلارد.


این Hoyas را پژمرده در شرق این بازی پس از یک ساختمان یک جامد رزومه در غیر همایش با پیروزی بر قدرت 5 مدارس سیراکیوز اوکلاهما امور خارجه و پس از آن — شماره 22 تگزاس. با چهار ضرر و زیان در پنج بازی ها, جورج تاون است در معرض خطر جدی از دست رفته از یک پنجم مستقیم NCAA Tournament اگر آن را نمی کند به نوبه خود فصل آن در اطراف به سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de