MyPillow مدیر عامل مایک Lindell می گوید آمریکایی ها به خواندن کتاب مقدس در تاج جلسه

واشنگتن — MyPillow مدیر عامل مایک Lindell رفت و شدید کردن اسکریپت در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی جلسه از باغ گل رز — دعوت از آمریکایی ها به عنوان خوانده شده کتاب مقدس و پیدا کردن خدا در قرنطینه.

سبیل پرپشت داشته از رئیس جمهور تهمت بود دعوت به صحبت می کنند در روز دوشنبه جلسه به اعلام او پیوست و تلاش برای تولید انتقادی مورد نیاز, ماسک صورت تان شدیدا کردن تا 50000 ماسک یک روز این جمعه در یکی از خود را تبدیل بالش کارخانه.

اما در پایان سخنرانی خویش Lindell که شناخته شده است برای همه جا کابل تبلیغات خود را برای بالش خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او می تواند ارائه برخی از “فعال ” کاف” سخنان که تبدیل به یک مذهبی خطبه.

“خدا به ما لطف on Nov. 8, 2016 به تغییر دوره ما بودند” Lindell گفت: با اشاره به روز مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ، “خدا گرفته شده است از مدارس ما و زندگی یک ملت تبدیل شده بود خود را به عقب بر خدا.

“من شما را تشویق به استفاده از این زمان در خانه به عقب بر گردیم در کلمه ما به عنوان خوانده شده کتاب مقدس و گذراندن وقت با خانواده های ما,” او اضافه شده قبل از شعار بیکاری پایین و خروشان اقتصاد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

“با ما بزرگ, رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, دولت و همه مردم در این کشور دعا های روزانه ما را از این طریق دریافت کنید و به عقب بر گردیم به جایی که قوی تر و امن تر از همیشه” او به پایان رسید.

یک حیرت زده مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تشکر Lindell قبل از طلوع او را از باغ گل رز مرحله.

“من نمی دانم او که قرار بود برای انجام این کار است. او یکی از دوستان من و من که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>