مرموز دانه از چین نشان می دهد تا در همپتون

مرموز چینی دانه ضربه تونی محاصره از همپتون.

همپتون ساکن جنی Carmona, سبک Amagansett را LaParlour سالن ارسال شده در یک شات ناخواسته دانه های ارسال شده از سوژو چین در Facebook صفحه در این هفته اشاره کرد: “بنابراین هیچ جوک کردم در این پست 2 روز پیش. من سفارش هر دانه از چین است.”

او بعد از به روز رسانی پست خود گفت: “نیویورک وزارت کشاورزی به کارگردانی من به مهر و موم آنها را در یک کیسه Ziploc و ایمیل آن را به آنها. اگر شما آنها را به انجام همان. همه کشورهای در حال گزارش این مشکوک نمونه با توجه به بخش کشاورزی است.”

یکی دیگر از همپتون مقیم و همسر خود را نیز دریافت وحشت زده بسته است.

دانه اول شروع به نشان دادن تا در آغاز ماه ژوئیه در ایالت یوتا و ویرجینیا اما بعدها موجود در تگزاس و در سراسر ایالات متحده اغلب مشخص شده به عنوان طلا و جواهر.

وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید گیج کننده بسته به نظر می رسد بخشی از یک “مسواک زدن کلاهبرداری” — که در آن مردمی دریافت موارد آنها هرگز دستور داد از یک فروشنده که پس از آن نوشته های کاذب نظرات مشتریان برای افزایش فروش.

آژانس ترغیب ساکنان به گزارش های بسته بندی و صادر warning: “آیا دانه های گیاهی از ریشه های ناشناخته.”

A packet of seeds that appeared in Maryland.
یک بسته از دانه است که به نظر می رسد در مریلند است.سازمان حفاظت محیط زیست

در حالی که برخی بر این باورند که این دانه ها می تواند بخشی از یک طرح شیطانی را در سراسر ایالات متحده توسط گیاهان مهاجم – کارشناسان پیف پیف این نظریه.

“عکس های گردش آنلاین نشان می دهد دانه ها بسیاری از گونه های مختلف اغلب دانه های گیاهی مانند گوجه فرنگی و خیار و مرکبات و آفتابگردان. دانه می تواند, البته, بندر آفات و عوامل بیماری زا و احتمالا برخی از گونه ها عبارتند از مهاجمان شناخته شده. بنابراین در این طرح بزرگ به نظر می رسد بعید است که دانه خواهد بود گیاهان مهاجم به بلعیدن ما” گفت: Jason فریدلی استادیار زیست شناسی در دانشگاه سیراکوس در کالج علوم و هنر.

وزارت امور خارجه نیویورک کشاورزی و بازار گفت: پست پنج شنبه که آن را دریافت کرده است بیش از 500 گزارش از محموله.

“دفتر ما دریافت سوالات از چند نیویورک دریافت کرده اند که ناخواسته بسته های فرستاده گفته از چین که به عنوان مشخص شده حاوی طلا و جواهر (و یا موارد دیگر) اما که در واقع حاوی دانه های گیاهی” کمیسر کشاورزی ریچارد توپ در بیانیه ای گفت شنبه.

“شبیه بسته های دریافت شده در کشورهای دیگر و ایالات متحده وزارت کشاورزی در حال بررسی است.

“مردم که تخمه نباید گیاه و یا رسیدگی به دانه” توپ را در بیانیه ای گفت:. “آنها باید آنها را با خیال راحت در یک محل کودکان و حیوانات خانگی نمی توانید دسترسی داشته باشید و ایمیل وزارتخانه بلافاصله در [email protected] برای دستورالعمل. دانه های وارداتی به ایالات متحده دقت آزمایش برای اطمینان از کیفیت و جلوگیری از معرفی گونه های مهاجم, حشرات و بیماری ها. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این موضوع و تصویب خواهد شد همراه هدایت آن را به عنوان دریافت شده از وزارت کشاورزی ایالات متحده.”

هر کسی که دریافت ناخواسته بسته باید بلافاصله پس از تماس با گیاه محلی مقامات نظارتی و یا حیوان و گیاه درمانی خدمات بازرسی در وزارت امور خارجه این وزارتخانه گفت.

“لطفا نگه دارید و بر روی دانه بندی و بسته بندی از جمله پستی برچسب تا کسی از خود دولت و وزارت کشاورزی و یا جاليز مخاطبین شما را با دستورالعمل های بیشتر” آژانس در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>