در اینجا یک سوال برای سخنران نانسی پلوسی: شنیده آلبرت انیشتین تعریف جنون ؟ یکی که در آن او می گوید آن را “همان چیزی که به انجام دوباره و دوباره و انتظار نتایج متفاوت?”

قضاوت با شما رفتار من حدس می زنم شما نیست. یا آن و یا شما فکر می کنم انیشتین ادم سفیه و احمق ،

سپس دوباره, شاید شما یک راز نماینده جمهوری خواه در تلاش برای دوباره انتخاب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. است که چرا شما در حفظ و ساخت همان اشتباه را بارها و بارها ؟

شما بوده ام screwing تا سه سال شروع با نوجوانان مقاومت که در آن شما حتی حاضر به مذاکره بیش از تالار منافع ملی مانند کنترل مرزی است. پس از آن فقط هنگامی که آن را به نظر می رسید شما می تواند غرق هر کمتر از آن است که ارزان حزبی استیضاح شما مهندسی شما به آمار پایین در طول دولت از اتحادیه.

خود من من کننده و sneering لبخند در سراسر رئیس جمهور را مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس قدرتمند بودند به اندازه کافی بد است اما تصمیم خود را به اشک به تکه کپی خود را از سخنرانی خود و رها کردن آن را مانند یک ماهی مرده شرم آور بود فراتر از اندازه.

آینده بلافاصله پس از او به پایان رسید و در حالی که او هنوز هم بر روی سکو شما تا به حال به می دانم که دوربین های تلویزیونی را به شما گرفتن. شکی نیست که هدف شما — برای نشان دادن انزجار خود را به ملت و جهان است. Viva la resistance!

پیام های دریافت شده و در اینجا به شما: شما خوار خود را و همه از کنگره است.

اگر شما تا به حال یک اونس از نجابت و احترام به چیزی غیر از قدرت خود را به شما خواهد عذرخواهی می کنیم. بهتر است نگاهی به پیاده روی و کار خود را به کسی که می خواهد برای کمک به امریکا بهتر نیست آن را پاره کردن.

آمریکا باید فورا تقاضای سرزنش رای گیری روشن خود را قوی و مخالفت پلوسی را با اوقات تلخی خلق و خوی. اجازه دهید دموکرات نشان می دهد جایی که آنها ایستاده بر چنین رفتار قابل سرزنش.

در یک حس پلوسی را پریشانی قابل درک است. مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس طولانی بود چرا که او تا به حال یک لیست طولانی از دستاوردهای به استناد و هر جمهوری خواه ایستاده بود و به او رانندگی نزدیک به لبه. او اغلب به نظر می رسید به صحبت کردن به خودش و در نهایت جامعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که یا توبیخ یا نمی بینم پیشنهاد خود را از دست دادن زمانی که او برای اولین بار در زمان سکو و دست او سخنرانی انجام نشده استیضاح خواهد شد که نتیجه پنج شنبه با تبرئه. اگر شما نمی دانید که چه شده است که در واشنگتن در ماه های اخیر وجود دارد هیچ چیز در سخنرانی خود که پیشنهاد هر چیزی خارج از عادی.

او را لمس تمام پایگاه های خارجی و داخلی و با استفاده از یک لیست گسترده ای از مهمانان در این گالری به اثر بزرگ است. از بیوه نظامی به همسران Rush Limbaugh و چند نفر که از سود دولت سیاست های رئیس جمهور و با هدف به نمایش از طریق نمونه آنچه او به عنوان “بزرگ به آمریکا باز گشت.”

اقتصاد است که به طور طبیعی در قلب آن و قرائت خود را از کم سابقه بیکاری, افزایش دستمزد, افزایش اعتماد مصرف کنندگان و بازارهای سهام بسیار آشنا است که از آن آسان است برای فراموش کردن چقدر مهم هستند به سلامت و رفاه میلیون ها نفر از خانواده ها است.

Pelosi قطعا فراموش کرده است. او و بسیاری از همکار زن Dems عینک سفید در اعتراض به — چه کسی می داند چه ؟ — و بیشتر می تواند خود را به تشویق یک خبر خوب برای همکار خود آمریکایی ها. حتی زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد که در طول تاریخ کم نرخ بیکاری به صورت سیاه پوست و لاتین تبار مردم حزب دموکرات ادعا در مورد مراقبت از آنها نمی رود.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین صحبت از سیاست خارجی از تروریسم و شماری از ماموریت های نظامی که در زمان ترور ایران متفکر قاسم سلیمانی و دیگران یکی از معدود لحظاتی که تمام مخاطبان ایستاده بود به تحسین. که عجیب و غریب بود زیرا پلوسی تنها شکایت در آن زمان چرا که او برای اولین بار به او بگویید.

هنوز سخنران ساخته شده است که یک نقطه از گفتن تلویزیون و مجریان شنبه که او صحبت نشده به مغلوب ساختن پیشی جستن از اکتبر وقتی که استیضاح آغاز شد بارها و بارها نشان داده که در او نیست یاد گرفتم هر چیزی از او شکست و رئیس جمهور موفقیت است. او را استیضاح جهاد رد شد رای دهندگان و همچنین توسط مجلس نمایندگان و سنا جمهوری خواهان با وزش سوزان کالینز از مین اشتباه تلاش برای, در میان چیزهای دیگر پلوسی تصمیم گیری به سرعت و با عجله از تلاش طریق خانه و سپس نشستن بر روی مقالات برای 33 روز قبل از ارسال آنها را به مجلس سنا.

هیچ یک از آن ساخته شده است هر گونه حس به خصوص در ایران با فایروال در سنا است. هنوز پلوسی بار دیگر به اتهام به آتش توپ پس از سخنرانی او تنها سلاح شخصی او نفرت از فرمانده.

آن را نه اثبات می شود بسیار از مبارزه است. رئیس جمهور در رگه برنده و او به هر حال حق به لاف زدن در مورد سابقه خود را در سوم خود دولت از آدرس اتحادیه. این کشور متوجه شده که او در حال رسیدن به بالاترین او مقبولیت خود در پای صندوق های رای پس از او ،

حقیقت گفته شود او نمی تواند آن را انجام دهد بدون پلوسی را کمک کند. او overplayed دست او بارها به او اصرار که تهمت نامشروع رئیس جمهور ارائه شده آمریکایی ها با یک استارک یا-یا-انتخاب است. آنها عاقلانه رد استیضاح به عنوان بیش از حد رادیکال چیزی است که او در ابتدا گفت خودش قبل از تسلیم به ذهنیت اوباش.

و او فقط به رهبری حزب خود را به یکی دیگر شرم آور بست. همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن قوی رکورد هرج و مرج در Dems’ آیووا حزبی را بدون زرق و برق زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شکست خورده استیضاح رئیس جمهور است را به یک خروش شروع به مبارزه است.

ما می توانیم اضافه کردن پلوسی تلویزیونی اوقات تلخی به لیست در حال رشد از دستاوردهای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی