خوانندگان: این چیزی است که بسیاری از شما با مشکلات شنوایی شده اند در انتظار.

یک شرکت دیگر — این بار نانو سمعک — مایل به دور دو ده جفت از دستگاه های خود را به صورت رایگان به خوانندگان “عزیز جان” ستون که نیاز به سمعک اما نمی توانیم آنها را.

چند ماه پیش هفت جفت از یک شرکت دیگر ایدز داده شد دور به خوانندگان این ستون. که شرکت اعتقاد بر آن سمعک بزرگ بودند و مقرون به صرفه و می خواستم به آن را اثبات کند. و آن کار می کرد زیبا برای آن دسته از خوانندگان این شرکت برداشت.

بنابراین من نوشتن در مورد آن را دوباره.

نانو همچنین می گوید آن سمعک بزرگ هستند تا دوباره به من گفت: “آن را اثبات کند.” و این شرکت موافقت کرد که به دور دو ده مدل جدید سمعک به ارزش $1,000-یک-جفت.

در اینجا قوانین این زمان. اگر شما می خواهید نانو به نظر شما, ارسال ایمیل به TheNanoHearingAidGiveaway@nanohearingaids.com. نه — من تکرار نمی — ارسال ایمیل یا نامه به من. و همین حالا با من تماس بگیرید. نانو در حال رفتن به رسیدگی به درخواست به طور مستقیم.

اگر شما یک کامپیوتر را به یک دوست ارسال ایمیل برای شما.

شما باید دو هفته از امروز به درخواست برای رایگان سمعک. هشدار داد: بسیاری از مردم احتمالا به اعمال می شود. اما اگر شما در حال برداشت من می خواهم به می دانم که چگونه سمعک کار و چه نوع از تجربه شما تا به حال با نانو. قبل از اینکه من رو درگیر در این ویژه, سادگی, من تا به حال یک خواننده خوش شانس تست نانو دستگاه. در اینجا چیزی است که او گفت: “من با دریافت این نانو سمعک این آخر هفته گذشته آورده و آنها را به مادر من در روز چهارشنبه.”

“چه خنده دار صحنه آن اتصالات آنها. او شوکه شده بود در سطح شنوایی و شروع به زمزمه دلیل آن را بیش از حد با صدای بلند در سر او. در یک نقطه که او تا به حال قدم از ما دور شد و از آنجا که او گفت: ما بیش از حد با صدای بلند در اتاق ،

آنها تنظیم شود که دستگاه و آن را در حال حاضر خوب کار می کند. من امیدوارم که برندگان نانو سمعک باید به طور مشابه تجربه خوب. موفق باشید!

جان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی