Nassau County, گزارش اولین coronavirus مرگ

Nassau County ثبت آن مرگ اول از coronavirus با تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 139 مقامات روز سه شنبه گفت.

قربانی 96-سال-پیر مردی که در بیمارستان رحمت در رککویلل سنتر در جمعه شهرستان اجرایی لورا کوران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان او به نام ساکنان به ادامه عمل خود انزوا.

“و مردم در حال گرفتن پیام” کوران گفت. “ما تا به حال به این مرحله روز گذشته و دولت بود و همچنین از بسته شدن میله ها از آنجا که مردم هنوز هم بیرون رفتن و تجمع.”

“اما و بزرگ مردم در حال گرفتن پیام است که آنها بخشی از راه حل” او گفت:. “و از لحاظ اقتصادی می توان آنها را بخشی از راه حل نیز هست.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: در جلسه دیروز که 615 coronavirus تست شده بود اداره در ناسائو در حالی که اعلام کرد دولت در مجموع از تایید موارد مشخصی به 1,374.

این شهرستان گفت: ترس نیز خزنده در بر تاثیر اقتصادی این COVID-19 ویروس را در این شهرستان که متکی بر یک $6.1 میلیارد دلار در صنعت گردشگری.

کوران گفت: ناسائو راه اندازی یک اقتصادی نیروی کار در رابطه با هوفسترا دانشگاه برای ارزیابی انتظار ضربه بخش اقتصاد خواهد شد.

“فقط به عنوان ما روشن شده است چشم در مورد سلامت تاثیر COVID-19 ما باید آماده به صورت ویرانگر اقتصادی تاثیر این ویروس را در سطح جهان به عنوان شما را در سقوط بازار سهام و در شهرستان ما و برای ما کسب و کارهای محلی” کوران گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>