ناتانیل جنگل’ خواهر تماس فرماندار یک قاتل پس از اعدام او

با یک قاتل محکوم که اعدام شد به طور موقت در آنجا ماند و توسط دیوان عالی کشور پس از معترضان مطرح شک و تردید خود را در مورد گناه مواجه فرماندار آلاباما است که خود را تایید اعدام است.

“شما کشته برادر من” گفت: پاملا جنگل, خواهر, از ناتانیل جنگل که درگذشت 5 مارس.

“او یک مرد بی گناه و شما او را کشته بود,” او گفت: به رژیم صهیونیستی. کی Ivey در یک کنفرانس مطبوعاتی. Ivey شد و سپس با عجله دور توسط مشاوران.

پاملا و دیگر معترضین فریاد زد: “قاتل” خود را به عنوان او راه می رفت دور از خبرنگاران.

جنگل, 43, محکوم شد, به عنوان همدست در سال 2004 قتل سه بیرمنگام افسران پلیس. کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت کشته شدند در حالی که خدمت به جنگل بزه داخلی حمله به حکم.

کری اسپنسر نیز محکوم و آن را اعتقاد بر این است که او triggerman. اعدام تاریخ هنوز به تنظیم شود برای او.

اسپنسر گفته او تنها مسئول مرگ و میر ناشی از افسران پلیس.

بسیاری از طرفداران بر این باورند جنگل است که یک مرد بی گناه. در اخرین تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود به معترضان مانند کیم کارداشیان غرب و مارتین لوتر کینگ سوم پسر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور خواست Ivey برای به تاخیر انداختن اعدام است. دیوان عالی کشور صادر جنگل اقامت موقت اما Ivey رد درخواست برای بخشش.

“این یک تصمیم گیری است که من را به آرامی اما من قویا معتقدم در حکومت قانون و عدالت باید در خدمت. افکار من و صادقانه ترین نماز برای خانواده های افسران Chisholm اوون و بنت. ممکن است خدا از همه راحتی با این خانواده ها به عنوان آنها همچنان به پیدا کردن صلح و درمان از این جنایت وحشتناک,” Ivey در بیانیه ای گفت: پس از جنگل گذشت.

پاملا شده است دیرین طرفدار برادرش. “او است که در واقع گناه” او به خبرنگاران گفت: ساعت قبل از او درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>