گارد ملی اجرا نیو راشل coronavirus ‘در منطقه مهار’

گارد ملی نورد به نیو راشل اوایل پنج شنبه, ایجاد یک مایل شعاع کوروناویروس “در منطقه مهار” در سخت-آمار جامعه است.

شدید اندازه گیری را مشاهده کنید جمع زیادی فضاهای مانند مدارس و خانه از عبادت توقیف به مدت دو هفته.

در میان گارد ملی را برای اولین بار سفارشات از کسب و کار کمک به توزیع مواد غذایی به خانواده ها در منطقه است که باید کودکان و نوجوانان است که مجبور شده اند در خانه بمانند نه از مدارس که در آن آنها به طور معمول دریافت صبحانه.

“در اینجا ما دست از 150 نفر از کودکان و نوجوانان’ صبحانه به 25 خانواده صبح امروز” گفت: گروهبان Raymel رومرو مستقر در نیو راشل ،

“این صبحانه حبوبات و شیر و حبوبات میله [و] کیسه های نان شیرین و پهن, مخلوط, مواد غذایی کنسرو شده” گفت: رومرو 28 ساله و جانباز از دو تور در افغانستان است.

در جای دیگر در منطقه — مرکز است که جوان اسرائیل از نیو راشل کنیسه که در آن منطقه را بیمار-صفر وکیل پرستش — گارد بود dishing از وعده های غذایی در وستچستر جامعه فرصت برنامه کمک گروه لینکلن خیابان محل سکونت.

“گارد ملی عضو شده اند در اینجا پس از 7 صبح تخلیه مواد غذایی از کامیون های بسته بندی و آوردن مواد غذایی” گفت: Daniel کلاه سر گذاشتن WESTCOP مدیر.

“این برنج, پاستا, granola bars, کنسرو, قوطی های سوپ, آب میوه, آب میوه, جعبه,” او گفت:, و اشاره کرد که این منابع نیست و نیاز به سردخانه و هر یک بسته نرم افزاری است که به معنای خوراک یک خانواده چهار به مدت سه روز.

اما هرج و مرج حاکم بود با توجه به یک منطقه فعال که گفت که بدون فرزند اپورتونيست بودند ربودند تا منابع به معنای برای خانواده ها با کودکان.

“این یک بازی رایگان برای همه!” گفت: 40 سال-که کاهش یافته است را به نام او. “مردم با کودکان و نوجوانان می آیند و مصرف مواد غذایی است.

“این مهم است که” او ادامه داد. “افرادی وجود دارند که بستگی به رفتن به مدرسه به صبحانه و ناهار. و با دو هفته یا شش هفته با هیچ مدرسه پدر و مادر در یک درآمد ثابت در حال رفتن به قادر به پرداخت هزینه برای تغذیه کودکان خود را.

“این دلخراش,” او گفت:.

یک مرد بدون بچه ها که آمد به سهام گفت که او را از ترس اختلاط با توده های مردم در یک فروشگاه مواد غذایی است.

“من نمی خواهم برای رفتن به سوپر مارکت” گفت: Stephen Jones, 53. “از آنجا که از virus. … من تعدادی از شرایط پزشکی.”

National Guard being deployed to contain coronavirus outbreak in New Rochelle

اعضای ما گارد ملی در نیو راشل

خبرگزاری آناتولی از طریق گتی ایماژ

Gov. Cuomo Orders Containment Zone In New Rochelle, NY Due To Coronavirus Cluster

ساکنان دریافت کیسه های مواد غذایی از گارد ملی در نزدیکی یک شعاع مایل “در منطقه مهار”.

گتی ایماژ

2

نمایش به صورت اسلاید

شهروندان هنوز هم مجاز به آمدن و رفتن از منطقه Metro-North آموزش حفظ خواهد شد به طور منظم خدمات و کسب و کار از جمله فروشگاه های مواد غذایی را نمی توان مجبور به شاتر.

از بعد از ظهر چهارشنبه Westchester County حال شمارش 121 تایید موارد این بیماری بالقوه کشنده به نمایندگی از بیش از نیمی دولت در کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>