مشاور امنیت ملی می گوید که او را ندیده هوش است که روسیه کمک تهمت

مشاور امنیت ملی را رد کرد و ادعا می کند که روس ها در حال دخالت در سال 2020 انتخابات و تلاش برای کمک به رئیس جمهور تهمت دوباره انتخاب کرد و گفت او را ندیده است هیچ “هوش” حمایت از اتهامات.

“من را دیده اند هر اطلاعاتی برای پشتیبانی از این گزارش که به بیرون درز شد در خارج از خانه. اما آن را فقط سخت به نظر که به دلیل, دوباره, من وجود دارد,” رابرت اوبراین گفت: CBS News’ “چهره ملت” در مصاحبه ای که هوا در روز یکشنبه ، “و این نشت بودند که از یک خانه اینتل جلسه کمیته. من را دیده اند هر اطلاعاتی که بازگشت تا آنچه که من با خواندن مقالات.”

مقامات امنیتی در اوایل این ماه در جریان دو حزبی اعضای این کمیته مورد دخالت در انتخابات آینده اما جمهوری خواهان بنا به گزارش ها در مورد شواهد در اساس ارزیابی.

“از آنچه من درک می کنم در مورد این گزارش … من این دست دوم اما از جمهوری خواه کنگره است که در این کمیته وجود دارد هیچ اطلاعاتی در پشت آن” اوبراین گفت.

این جلسه خشم ناروا مى داند که دموکرات ها در کنگره برای راه اندازی یکی دیگر از “اطلاعات غلط کمپین” است که روسیه ترجیح میدهد او را بیش از “هیچ چیز از حزب دموکرات نامزد” و پیشنهاد آنها سعی خواهد کرد برای تسلیحاتی اطلاعات است.

کرملین را رد کرده است این کار در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

رئیس جمهور همچنین کنسرو اقدام مدیر اطلاعات ملی رابرت مگوایر برای اجازه می دهد کارکنان خود را به مختصری از نمایندگان مجلس از جمله نماینده کنگره آدام شیف کالیفرنیا از حزب دموکرات که رهبری استیضاح پرس و جو در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس منصوب ریچارد Grenell سفیر آمریکا آلمان را به جای او.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به این نتیجه رسیدند که مسکو دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی برای ایجاد اختلاف و ایجاد تفرقه در میان احزاب سیاسی و گسترش دروغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im