آستروس’ خلوص نیست و تنها دلیل خود عذر خواهی احساس کافی نیست.

در حالی که تحقیق در هوستون ثبت نام-سرقت برنامه MLB شواهدی که هوستون با استفاده از روش های غیر قانونی در طول اجرا خود را به حق رای دادن اولین سری جهانی عنوان در سال 2017 و قطعات 2018. MLB گزارش هیچ یافته از ناشایستگی در سال گذشته هر چند از آن است که به طور گسترده ای مشکوک آستروس ادامه داد: با استفاده از سیستم متمرکز در اطراف اتهامات خوزه Altuve پوشیدن دستگاه های الکترونیکی در حالی که ضربه او را پرچم برنده اصلی اجرا از Aroldis چاپمن.

یانکی ها بر این باورند که آنها فریب خورده بودند در ALCS برای دومین بار در سه سال است. اتباع آن را باور تقریبا هزینه آنها اولین سری جهانی قهرمانی ادعا کرد در طول بازی 7 در هوستون. واشنگتن گیر Kurt سوزوکی گفت: این تیم می تواند بشنود آستروس هشدار خود را hitters به زمین چه بود آمدن با یک سیستم سوت قبلا آورده یانکی ها.

“اوه آره هیچ سوال” سوزوکی گفت واشنگتن پست وقتی پرسیده شد که اگر آستروس شد در جهان سری.. “ما می تواند آن را بشنود از خود ستاره شرق. ما آنها را شنیده سوت. چه می خواهید انجام دهید ؟

“تمام چیزی بود دیوانه. من messed تا در نشانه های یک زن و شوهر از زمان حال به زمان تماس و ما را از ریتم است. فکر کردم: “ما باید برای رفتن به این رشته و کار در اوایل ما نشانه ها در جهان سری فقط برای جلوگیری از تقلب خود را.’ این خیلی احمقانه و بسیار اشتباه است.”

در طول ALCS پست گزارش داد که یانکی ها مربیان ناراحت بودند با سوت آمدن از هوستون نیمکت اعتقاد بر این بود بخشی از ثبت نام-سرقت برنامه.

“من فکر نمی کنم آن را هر راز آنها آن را انجام دهد” تهاجم غرب گفت: با توجه به این پست ، “آنها انفجار لوله های. ما شنیده ام آنها دوربین در اطراف پارک و که برخی از راه های برقراری ارتباط از سرچشمه خود را از اغل گاو یا حشم. فقط نگاه در خانه خود رکورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی