‘به طور طبیعی ضد باکتری:’ عروسک جنس, شرکت ها تلاش به پول نقد در coronavirus

عروسک جنس, شرکت های مهم خدمات عمومی پیام: Self-جداسازی می تواند سرگرم کننده و امن در همان زمان.

پرتگاه ساز از جنس روبات RealDolls مطمئن باشید خریداران بالقوه که در آن عروسک های رایگان COVID-19 در یک Instagram post.

“خود جدا نمی کند و باید به بدترین! همه RealDolls ساخته شده از پلاتین سیلیکون درجه و به طور طبیعی ضد باکتری و بدون منفذ! می خواهید؟” این شرکت به عنوان خوانده شده.

یک نشریه آنلاین است که بررسی عروسک جنس هم نوشته شده یک پست وبلاگ در تلاش برای مبارزه با افسانه ها در مورد جنسیت عروسک و coronavirus.

“عروسک جنس, صنایع شده اند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار به عنوان بسیاری از این محصولات ساخته شد و تحویل از چین” با توجه به پست در realsexdollreviews.com.

Harmony RealDoll customizable sex robot head by Abyss Creations is displayed during the 2020 AVN Adult Expo .
هماهنگی و چله, برنامه ریزی ربات جنس سر پرتگاه آفرینش های نمایش داده شده در طول سال 2020 AVN بالغ نمایشگاه.WireImage

“اما برای شکستن موجود ادراک به سمت چین ساخته شده از جنس عروسک, آیا واقعا بالا-خطر محصول-به-انسان ویروسی انتقال? یک شرکت پاسخ: نه!” پست همچنان ادامه دارد. “هیچ مدرک پزشکی وجود دارد که حمایت از این ادعا است. عروسک جنس مونتاژ شده و یا وارد شده از چین هیچ آسیبی به مردم است.”

Attendees watch a Harmony RealDoll customizable sex robot by Abyss Creations at the 2020 AVN Adult Entertainment Expo.
شرکت کنندگان تماشای یک هماهنگی عمومی, بین نژادهای مختلف برنامه ریزی ربات جنس توسط ورطه خلق در سال 2020 AVN Adult Entertainment Expo.گتی ایماژ

جنس عروسک ساز سیلیکون همسران نیز سعی سرمایه گذاری در گیر با یک مسابقه سادگی برای رایگان فیلم عروسک “به کمک coronavirus قرنطینه” با توجه به وب سایت خود را.

“شما گیر کرده در داخل با هیچ چیز برای کرونا ویروس (sic) قرنطینه? ما در حال دادن دور رایگان فیلم عروسک خود را به سهولت اجتماعی فاصله,'” وب سایت می خواند.

شهرداری های محلی و ایالتی در سراسر کشور آغاز شده ایجاد و اجرای قوانین سختگیرانه برای حفظ ساکنان در داخل به منظور “صاف منحنی” و سرعت گسترش این بیماری همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان.

در ماه سپتامبر پست گزارش داد که فروش جنس نر عروسک ها در حال حاضر در حال افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>