نیروی دریایی بیمارستان کشتی ارسال خواهد شد به نیویورک برای کمک به نبرد coronavirus

ماموت شناور نیروی دریایی بیمارستان که فرستاده شد به نیویورک پس از 9/11 خواهد قرض دادن یک دست را به این منطقه یک بار دیگر — این بار به کمک در مبارزه با کروناویروس.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه دوباره تبلیغ USNS راحتی و خواهر خود کشتی USNS Mercy که فعال خواهد شد در ساحل غربی: “این دو کشتی باور نکردنی هستند . . . آنها یک ظرفیت عظیم.”

به راحتی تبدیل کش, ویژگی های 1,000 تخت 12 به طور کامل مجهز به اتاق عمل و تا 1200 پزشکان و پرستاران و متخصصان پزشکی.

آن را با آرایه ای موثر از تجهیزات پزشکی و خدمات از جمله رادیولوژی دیجیتال پزشکی و بینایی سنجی آزمایشگاه داروخانه یک گربه اسکنر و دو اکسیژن-تولید گیاهان با توجه به نیروی دریایی است.

این کشتی همچنین ویژگی های یک پد فرود بالگرد و می تواند پذیرش بیماران از طریق قایق های کوچک در حالی که در دریا.

این است که در پایان تعمیر و نگهداری در آن خانه بندر Norfolk, Va., و باید در نیویورک توسط اواسط ماه آوریل دولتی کومو گفته است.

آسایش را درمان غیر coronavirus بیماران تسکین فشار بسیار زیاد در این شهر بیمارستان در طی نصب بحران است.

کشتی, اعزام همراه به بیمارستان در حال پاکسازی تخت راه اندازی فضاهای جدید به تریاژ بیماران و ترغیب کسانی که با علائم خفیف به مشورت متخصصان سلامت از طریق تلفن به جای overrunning اتاق اورژانس.

نیروی دریایی گفت که “کار برای تکمیل برنامه ریزی نگهداری چرخه و شناسایی های لازم پزشکی و نیروی انسانی برای استقرار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>