کری همچنین خواستار سرنگون سروان. برت Crozier ‘احمق’

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly عذرخواهی کرد روز دوشنبه برای انفجار کنسرو هواپیما حامل سروان. برت Crozier به عنوان “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به فرماندهی یک کشتی است.

“اجازه دهید من روشن شود من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده و بی تکلف و نه احمق” Modly نوشت. “من فکر می کنم و همیشه اعتقاد او به مخالف است.”

Modly را در مورد چهره آمد و پس از او سطل آشغال Crozier به سابق خود خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت در صبح روز دوشنبه در گوام است.

Modly گفت: یک ایمیل از Crozier ارسالی دوشنبه گذشته افزایش هشدار در مورد شیوع کروناویروس در کشتی اجازه اطلاعات برای رسیدن به مطبوعات با توجه به فایل صوتی سخنرانی به دست آمده توسط the Daily Caller.

“اگر او فکر نمی کنم به نظر من که این اطلاعات نمی خواهید برای دریافت کردن را به, در این روز و عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس او یا بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود. جایگزین است که او آن را بر روی هدف” Modly گفت: خدمه.

Modly شخصا عذرخواهی به Crozier, خانواده و نیروی دریایی در شب دوشنبه.

“به اعتقاد من دقیقا به این خاطر که او نه ساده لوحانه و احمقانه است که او فرستاده او را هشدار دهنده ایمیل با قصد گرفتن آن را به مالکیت عمومی در تلاش برای جلب توجه عمومی به وضعیت خود در کشتی” Modly گفت: در Crozier.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: 155 ملوانان از کشتی در حال تایید کرد که COVID-19. اخراج به فرمانده گزارش شده است که در میان آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>