کری سفر به ناو یو اس اس تئودور روزولت هزینه $243,000 و کار خود را

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly سفر به coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت در آخر هفته گذشته هزینه او شغل خود را از یک دو هفته ای قرنطینه و مالیات دهندگان آمریکایی گزارش $243,000.

ایالات متحده پوسته دیگران بزرگ برای ارسال Modly به کشتی لنگر انداخت در گوام که در آن او badmouthed اخراج سروان. برت Crozier در یک سخنرانی به سابق خود خدمه با توجه به سفر برآورد هزینه های گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز.

Modly پرواز سرنشین یک کسب و کار جت Gulfstream اصلاح شده برای استفاده نظامی با هر ساعت هزینه پرواز در $6,946.19 هر ساعت یک نیروی دریایی گفت: با توجه به خروجی. پرواز زمان برای گوام سفر بود حدود 35 ساعت برای هزینه $243,116.65.

Modly بی درنگ استعفا داد و روز شنبه پس از حذف شدهها Crozier برای استفاده از کانال های نامناسب در هفته گذشته به هشدار می دهند که این ویروس در حال گسترش در میان خدمه اش گفت Crozier شد “ساده لوحانه” و “احمق” برای استفاده از ایمیل برای هشدار به مردم در خارج از زنجیره ای از فرمان.

نظرات خشم ملوانان.

“آنچه f–k?” آشکار ملوان ثبت شده است فریاد به بیرون درز صوتی به عنوان Modly انتقاد Crozier.

“او فقط در تلاش برای کمک به ما!” مرد دیگری صدای اعتراض.

Crozier هشدار داده بود در هفته گذشته که COVID-19 پخش شد در میان بسیاری از خود را از 5000 نفر خدمه. پس از متصل کردن در گوام حداقل 230 نفر سرنشین — از جمله Crozier — آزمایش مثبت برای COVID-19.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در طول یک شنبه شب در کنفرانس خبری که Modly ندارد به استعفا سخنرانی اما گفت امیدوار است که آن را به پایان بحث.

“تمام چیزی که بسیار مایه تاسف است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه شب.

“کاپیتان باید نامه نوشته و او را مجبور به ارنست همینگوی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Crozier. “او ساخته شده است یک اشتباه اما او تا به حال یک روز بد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>